امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32737
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد آریایی نژاد نماینده مردم ملایر و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد آریایی نژاد نماینده مردم ملایر و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، ضمن تبریک عید فطر و روز خبرنگار، به بحث انتخابات و تایید وزرای جدید اشاره کرد و گفت: امام علی می‌فرماید کسی که در مقابل شیفتگان دنیا اظهار ذلت کند و برای دلباختگان مقام و مال دنیا، تن به ذلت و خواری دهد، با این عمل جامعه تقوا و عزت را از خود در آورده است.

وی افزود: قدر و منزلت جایگاهی که مردم به ما سپرده‌اند را بدانیم و مجلس در این مورد به نقش خود عمل کند و انفعالی کار نکند.

آریایی نژاد تاکید کرد: منافع شخصی حزبی، جناحی و منطقه‌ای به مصالح کشور ترجیح داده نشود، این مجلس است که اساس کشور را به اصلاح می‌کشاند و نباید بر عکس عمل شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: در دعوت شدگان به مراسم تحلیف افرادی دعوت شدند که وقتی رای نمی‌‌آورند انتخابات را زیر سوال می‌برند. ما نباید شاهد باشیم تشکیک کنندگان دیروز و ساکتین امروز در این صحن حضور پیدا کنند قبل از آنکه در مورد اعتراضات دیروزشان پاسخگو باشند.

آریایی‌نژاد در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: در هزینه‌ها صرفه جویی بیشتری شود و به حد اصراف نرسد و آیا بهتر نبود صلوات جای خود بماند و به جای آن کف نزنیم. دون شان مجلس است که صلوات را فرو گذارد.

این نماینده مجلس در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: چند کمیسیون داریم که آیین نامه جدید در مورد آنها رعایت نمی‌شود. حداقل 15 نفر باید در هر کمیسیون باشد ولی چند کمیسیون است که با تعداد انگشت شمار باید مسائل مهم کشوری را رقم بزند که باید زودتر اصلاح شود.

وی افزود: در تصویب بودجه، مبلغی را از هدفمندی قسمت دوم یارانه‌ها برای بهداشت و درمان گذاشتیم. اما شائبه پیش آمده که نفرات خاصی آن را تغییر دادند که باید زودتر مشخص شود. وقتی صحن علنی مطلبی را تصویب کرد حتی یک واو آن نباید تغییر کند اگر چه در بودجه علمی نشود ما اعتراضمان را در این مورد اعلام می‌کنیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: انتخاباتهای مختلفی در پیش رو داریم و وزارت کشور و کمیسیون‌های مربوطه باید فکری کنند، قانون در مورد برخی از تخلفات انتخاباتی سکوت کرده و مشخص نیست، لذا بهتر است برای احقاق حقوق مردم چاره‌ای اندیشیده شود.

آریایی نژاد در پایان سخنانش به مشکلات حوزه انتخابیه‌اش اشاره کرد و گفت: تصریح در آبرسانی، مشکل برق، توجه به امر ورزش، تسریع و تسهیل در وام جوانان، توجه به امر بهداشت، مشکلات بیمه و نظارت در قراردادها و ساخت مسکن مهر از جمله موارد مورد توجه است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها