امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32743
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 77
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، جدول زمان‌ توزیع کتب درسی دانش‌آموزان استثنایی سال تحصیلی 93ـ92 طی بخشنامه‌ای از سوی سازمان آموزش و پرورش استثنایی ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، جدول زمان‌ توزیع کتب درسی دانش‌آموزان استثنایی سال تحصیلی 93ـ92 طی بخشنامه‌ای از سوی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور به ادارات آموزش و پرورش استثنایی استان‌ها ابلاغ شد.

در این بخشنامه آمده است: نظر به اهمیت توزیع به موقع کتب درسی دانش‌آموزان استثنایی ،جدول زمان‌ توزیع کتب درسی سال تحصیلی 93ـ92 اعلام می‌شود.

کتب درسی دانش‌آموزان استثنایی در استان‌های بوشهر و آذربایجان شرقی روز چهارشنبه 23 مرداد ماه سال 92، در اردبیل و آذربایجان غربی روز شنبه 26 مرداد ماه، در سیستان و بلوچستان و ایلام روز یکشنبه 27 مرداد ماه، در هرمزگان و کهگیلویه و بویر احمد روز دوشنبه 28 مرداد ماه، در فارس و سمنان روز سه شنبه 29 مرداد ماه، در خوزستان و خراسان شمالی روز چهارشنبه 30 مرداد ماه، در چهارمحال و بختیاری و لرستان روز شنبه 2 شهریور ماه، در کرمان و گیلان روز یکشنبه 3 شهریور ماه و در اصفهان و مرکزی روز دوشنبه 4 شهریور توزیع خواهد شد.

کتب درسی دانش‌آموزان استثنایی در استان‌های قزوین و خراسان رضوی روز سه شنبه 5 شهریور ماه، در مازندران و خراسان جنوبی روز چهارشنبه 6 شهریور ماه، در زنجان و یزد روز شنبه 9 شهریور ماه، در کردستان و همدان روز یکشنبه 10 شهریور ماه، در گلستان و کرمانشاه روز سه‌شنبه 12 شهریور ماه، در قم و شهر تهران روز چهارشنبه 13 شهریور ماه و در شهرستان‌های تهران و البرز نیز در روز شنبه 16 شهریور ماه توزیع خواهد شد.

نماینده هر استان بر اساس جدول توزیع در تاریخ های یاد شده، با همراه داشتن اصل فیش واریزی باید به اداره چاپ و انتشارات مراجعه کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها