امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32769
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۴
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «انتهای خیابان پاستور»  به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن خان‌جهانی و جعفر محمدی ساخته شده است ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «انتهای خیابان پاستور»  به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن خان‌جهانی و جعفر محمدی ساخته شده است و روایتی سینمایی از روند انتخابات خرداد 92 و حاشیه های آن است.

خان جهانی ، سال گذشته فیلم «صندلی شماره 257» را درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساخت که عنوان «سیاسی‌ترین مستند سال» را به خود اختصاص داد و نامزد سیمرغ بلورین بهترین فیلم بخش مستند جشنواره فیلم فجر شد.

تدوین  مستند «انتهای خیابان پاستور»  توسط محسن خان‌جهانی و عرفان نظیفی همزمان با تصویر برداری آغاز شد و همچنان ادامه دارد. 

محسن خان‌جهانی در سابقه ی فیلم سازیش ساخت مستندهای چون یار دبستانی،کلاه شیشه ای، سند آزادی،ارتفاع 437، شهرپولکی و... را داشته است.

عوامل جددیترین فیلم مستندش با نام «انتهای خیابان پاستور » عبارتند از : تصویر برداری:اسد آتش بیگی. محسن محمدی. محمد رضا مرادی، مهدی یاوری ،تدوین :محسن خان‌جهانی،عرفان نظیفی،دستیار و برنامه ریز:فرهاد نوبخت

دست‌اندرکاران مستند «انتهای خیابان پاستور» در تلاش هستند تا فیلم را برای حضور در جشنواره‌ی سینما حقیقت پیش‌رو آماده کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها