امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32774
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۴
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 10 هنرمند تصویرگر انتخاب و داوری ششمین دوسالانه تصویرگری را بر عهده دارند. سیدفضل‌الله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 10 هنرمند تصویرگر انتخاب و داوری ششمین دوسالانه تصویرگری را بر عهده دارند.

سیدفضل‌الله طباطبائی، پژمان رحیمی‎زاده، هدا حدادی، مرتضی زاهدی و محمد طلوعی اعضای هیات انتخاب ششمین دوسالانه تصویرگری هستند و فرشید مثقالی، بهزاد غریب‎پور، رضا لواسانی، فرشید شفیعی و علیرضا گلدوزیان آثار دوسالانه را داوری می کنند.

ششمین دوسالانه تصویرگری مهرماه برگزار خواهد شد و تصویرگران تا 14 شهریور ماه می‌توانند از طریق سایت دوسالانه به نشانیwww.2salane.ir ثبت نام کنند و آثار خود را ارسال کنند.

دوسالانه امسال در سه بخش تصویرگری کتاب های منتشر شده 10 سال اخیر در دو گروه سنی خردسال – کودک و نوجوان، بخش موضوعی جهان نورها و سایه ها در سه گروه سنی خردسال – کودک و نوجوان و جوان و بخش استعداد جوان برای تصویرگرانی که به ادبیات داستانی علاقه دارند اما کتاب منتشر نکرده اند برگزار می شود. بخش غیر رقابتی دوسالانه نیز با عنوان دنیای جدید تصویرگری برگزار می شود.

دبیرخانه دوسالانه بنا به درخواست تعداد قابل توجهی از تصویرگران که کتاب هایشان در مرحله انتشار متوقف مانده تصمیم گرفت که امکان حضور این تصویرگران در دوسالانه فراهم شود.

این گروه از تصویرگران در صورتی که کتاب هایشان صفحه آرایی شده، از کتابخانه ملی ایران فیپا گرفته و دارای شابک معتبر باشند و فقط منتظر مرحله چاپ و نشر باشند می توانند در ششمین دوسالانه تصویرگری شرکت کنند. البته برای این گروه هر تصویرگر مجاز است فقط یک عنوان از چنین کتاب هایی را در دوسالانه شرکت دهد.

ششمین دوسالانه تصویرگری به دبیری کیانوش غریب پور از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری انجمن فرهنگی- هنری تصویرگران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر مهر ماه در تهران برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها