امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32782
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فریده شجاعی بخشی از مصاحبه اخیرش با این خبرگزاری را در برنامه نود شب گذشته و همچنین در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فریده شجاعی بخشی از مصاحبه اخیرش با این خبرگزاری را در برنامه نود شب گذشته و همچنین در گفت‌وگو با سایت فدراسیون فوتبال تکذیب کرد.

او دقیقا منکر همان بخش از صحبت‌هایش شد که در زمان انتشارش، تعجب کرده بودیم که چطور از زبان فرد باتجربه‌ای چون شجاعی بیان شده است.

گرچه در عالم خبر به اینگونه حرف‌ها و به تبع‌ آن اینگونه تکذیب‌ها عادت کرده‌ایم و هرگز موضوع جدید و عجیبی برای‌مان نیست، اما هرگز انتظار بیان چنین صحبت‌هایی را از فریده شجاعی در مورد تیمی که بعد از چند دهه ورزش بانوان ایران را در رشته‌های تیمی مدال‌آور کرده و در واقع خوش‌رنگ‌ترین نشان را نیز به خود اختصاص داده، نداشتیم.

در مورد انتقاداتی که اعضای تیم ملی فوتسال نسبت به برخورد فدراسیون در جشن تجلیل از برترین‌های فوتبال چندی پیش در ورزشگاه آزادی برگزار شد، در گفت‌وگو با رسانه‌ها از جمله خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و برنامه نود مطرح کردند، حق را به آنها می‌دهیم و بارها نیز متذکر شدیم که فدراسیون و مسئولان باید خیلی زودتر از آنکه عرق نایب‌قهرمانی این تیم خشک می‌شد، از آنها تجلیل می‌کرد، اما نه تنها از تجلیل خبری نبود، بلکه با آنها در جشن کذایی، برخوردی شد که به اذعان اعضای تیم، حتی از حضور در مراسم هم پشیمان شدند.

پاداشی هم که به آنها، آن هم فردای روز جشن تعلق گرفت تنها دو سکه بهار آزادی بود، حداقل انتظاری که در این شرایط از نایب‌رئیس بانوان فدراسیون فوتبال که بیش از همه در جریان محدودیت‌ها و همچنین تلاش بی‌وقفه و زحمت شبانه‌روزی اعضای این تیم برای کسب موفقیت در بازی‌های داخل سالن آسیا بود، وجود داشت این بود که وی نیز پیگیر پاداشی در خور و پرداخت آن در زودترین زمان ممکن بود، اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه وی نسبت به اعتراض به حق بانوان نیز واکنش نشان داد.

این در حالی بود که اعضای این تیم نایب‌قهرمان منصف بوده و در همه مصاحبه‌های‌شان به تلاش فدراسیون و شجاعی برای برگزاری اردوهای خارجی اشاره کرده بودند. 

اما نایب‌رئیس ‌فدراسیون انتقادات اعضای تیم را برنتابید و در گفت‌وگو‌هایش نسبت به آنها واکنش نشان داد، واکنشی که البته دوام چندانی نداشت و وی در گفت‌وگوی شب گذشته‌اش در برنامه زنده نود، آن را تکذیب کرد.

وی در مصاحبه اخیرش عنوان کرده بود که: «حرف‌های مطرح شده کذب است و ما باید یک گوشمان در باشد و یک گوش‌مان دروازه. در غیر این صورت هر روز باید با یک نفر دعوا کنیم. اگر بخواهم دعوا کنم باید در ابتدا گردن فردوسی‌پور را بشکنم!»

شجاعی همچنین در گفت‌وگوی روز گذشته‌اش با سایت فدراسیون فوتبال مدعی شده بود که حرفی از انحلال تیم ملی فوتسال نزده است، در حالیکه در گفت‌وگو با فارس در لفافه به چنین موضوعی اشاره کرده است.

از همین رو، خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس فایل صوتی فریده شجاعی نایب‌رئیس بانوان فدراسیون فوتبال را برای تنویر افکار عمومی منتشر می‌کند تا قضاوت را به مخاطبان و مردم بسپارد.

فریده شجاعی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی براینکه آیا برای کاستا به دلیل نشستن کنار کی‌روش در بازی تیم ملی مشکلی پیش آمده؟ چنین پاسخ داد که فایل صوتی فریده شجاعی را در زیر می‌شنوید:
 
 
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها