امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32801
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس پانصدو و شصت و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز با حضور 13نفر از اعضای شورا برگزار شد. *در این جلسه ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس پانصدو و شصت و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز با حضور 13نفر از اعضای شورا برگزار شد.

*در این جلسه مهدی چمران، علیرضا دبیر، حبیب کاشانی، مرتضی طلایی، حمزه شکیب، هادی ساعی،پروین احمدی نژاد، معصومه آباد، عباس شیبانی، رسول خادم، احمدمسجدجامعی و معصومه ابتکار از حاضرین و محمد علی نجفی و خسرو دانشجو از غایبین پانصدو شصت و پنجمین جلسه شورای شهر بودند.

*محمد تقوی معاون حقوقی شهرداری تهران، علی مختاری مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهر تهران، علیرضا جاوید معاون شهرداری تهران، سید مناف هاشمی معاون برنامه ریزی شهرداری تهران،محمد حسین پور زرندی معاون اداری ومالی شهرداری تهران و همچنین توکلی مدیر عامل سازمان بهشت زهرا از معاونین و مدیران شهر دار تهران در جلسه امروز بودند.

*جلسه راس ساعت 9:30 دقیقه و با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط طلایی آغاز شد.

*در ابتدای جلسه مهدی چمران اظهار داشت: 14 مرداد سالروز صدور فرمان مشروعیت و همچنین 16 مرداد روز تشکیل جهاد دانشگاهی و موفقیت آن را در پیگیری مسائل علمی و ارتقای سطح علمی دانشگاه‌ها را آرزومندیم.

وی با اشاره به فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار گفت: این روز را به اصحاب رسانه تبریک می‌گوییم و یاد شهدای بزرگوار رسانه‌ای راگرامی می‌داریم و انشاالله همه خبرنگاران در اطلاع رسانی و تلاش صادقانه خود موفق باشند.

*در پانصدو شصت و پنجمین جلسه شورای شهر همانند دیگر جلسات شورا برخی از اعضا دیرتر از بقیه اعضا در جلسه حاضر شدند و که جمله این افراد می‌تواند به معصومه ابتکار، حسن بیادی و احمد مسجد جامعی اشاره کرد.

در ادامه جلسه علیرضا دبیر با اشاره به فرارسیدن عید سعید فطر گفت: انشاالله عید فطر پنجشنبه باشد!

علیرضا جاوید معاون شهرسازی شهرداری تهران در ادامه بررسی لایحه ارزش بهینه ناشی از اجرای طرح جامع و تفضیلی شهر تهران با اشاره به عدم حضور محمد علی نجفی عضو شورای شهر گفت: انشاالله آقای نجفی هفته آینده توفیق خدمت در آموزش و پرورش را داشته باشد.

در ادامه جلسه عباس شیبانی مسن‌ترین عضو شورای شهر و فردی که کمتر در صحن شورا صحبت می‌کند تذکری را به مسئولان وزارت بهداشت و گمرک داد.

شیبانی ادامه داد: 4 کشتی به عنوان حاوی دارو وارد گمرک شدند که پس از پیگیری‌ها مشخص شده که این چهار کشتی حامل خودروهای لوکس بوده است!

حسن بیادی نائب رئیس شورای شهر تهران که این روزها بیش از گذشته رسانه‌ای شده است و در هفته‌های گذشته نیز انتقاداتی به هزینه‌های فاقد سند در شهرداری داشته است در این جلسه نیز تاکید کرد که باید حسابرسی درستی از شرکت جهان و بانک شهر صورت بگیرد.

*بیادی خاطر نشان کرد: باید حسابرسی نیز از بانک سرمایه انجام گیرد که چرا بدون اجازه شورا مسئولان شهرداری رفتند آن را فروختند و دوباره پس گرفتند و باید در این خصوص توضیحاتی از سوی مسئولان شهرداری داده شود.

به گزارش فارس، در ادامه پانصدو شصت و پنجمین جلسه شورا گزارش حسابرسی از سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری برای سال مالی منتهی به 29/12/90 قرائت شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها