امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32826
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارگاه داستان‌نویسی با عنوان «پیاده‌روی کاغذی» از 27 مردادماه امسال در پردیس ایوان‌شمس برگزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارگاه داستان‌نویسی با عنوان «پیاده‌روی کاغذی» از 27 مردادماه امسال در پردیس ایوان‌شمس برگزار می‌شود.

در این کارگاه مبانی اولیه داستان‌نویسی نوین با رویکرد تجربی توسط عباس کریمی‌عباسی در ده کارگاه دو ساعته تدریس و هنرجویان در صورت موفقیت در آزمون پایان دوره گواهی دریافت می‌کنند.

این کارگاه به همت محفل ادبی «دایره دیدار» ساعت 18 الی 20 یکشنبه‌های هر هفته در پردیس ایوان شمس برگزار می‌شود و به دلیل تاکید بر کاربردی بودن آن مباحث تئوریک در حد لزوم عنوان شده و برای صرفه‌جویی در وقت برخی از تمرینات و مطالعات مورد نیاز هنرجویان توسط آنها در منزل انجام خواهد شد.

عباس کریمی‌عباسی نویسنده، مترجم و روزنامه‌نگاری است که مجموعه داستان «فرشتگان هرگز نمی‌‍خوابند» و رمان‌های «ققنوس» و «در پوست شیر» را در کنار کتاب‌هایی چون «کتاب و کتابخوانی» در کارنامه خود دارد. «شهر بختک» و «سفر به چین» و «تدفین در برلین» نیز از ترجمه‌های این داستان‌نویس هستند.

علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام با آقای قلی‌زاده در ایوان شمس به شماره 88015228 تماس گرفته یا به این مرکز واقع در تقاطع خیابان فاطمی در ابتدای بزرگراه کردستان مراجعه کنند.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار