امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32832
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هر یک از قسمت‌های جدید این مجموعه فیلم در ماه دسامبر سال‌های2016 تا 2018 به نمایش عمومی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هر یک از قسمت‌های جدید این مجموعه فیلم در ماه دسامبر سال‌های2016 تا 2018 به نمایش عمومی در می‌آیند.

خبر زمان اکران عمومی «آواتار»های بعدی سینما در زمانی اعلام می‌شود که چند روز قبل جیمز کامرون کارگردان آن گفت «آواتار» قسمت چهارم هم خواهد داشت.

چند روز قبل جاش فریدمن از سوی جیمز کامرون دعوت شد تا در کار نگارش فیلم‌نامه قسمت دوم آن با وی همکاری کند.

این در حالی است که خود جیمز کامرون کار نوشتن فیلم‌نامه قسمت‌های سوم و چهارم را هم انجام داده و شنیده می‌شود آن‌ها هم در مراحل پایانی کار قرار دارند.

کلید فیلم‌برداری سه قسمت دوم تا چهارم مجموعه فیلم«آواتار» سال آینده میلادی به صورت هم زمان زده می‌شود و قرار است آن‌ها در کنار هم جلوی دوربین بروند.

در عین حال، شنیده می‌شود شین سالرنو هم دعوت به همکار با این پروژه گران قیمت شده و قرار است در کار تکمیل فیلم نامه یکی از دو قسمت سوم و چهارم با کامرون همکاری کند.

به نوشته سایت اینترنتی مووی وب،« آواتار 2»برای نمایش عمومی در اواسط ماه دسامبر 2016 آماده خواهد شد و به همین ترتیب «آواتار» 3 و 4 هم در اواسط ماه دسامبر 2017 و 2018 به نمایش عمومی در خواهند آمد.

نزدیکان کامرون گفته‌اند او برای تکمیل فیلم‌نامه‌های دو قسمت سوم و چهارم «آواتار» از همکاری سه فیلم‌نامه نویس بهره خواهد گرفت.

او این مجموعه فیلم را با همکاری دوست تهیه کننده خود جان لاندو برا کمپانی فوکس قرن بیستم تهیه می‌کند .هزینه تولید فیلم‌ها به صورت رسمی اعلام نشده است.

سیگورنی ویور، زویی سالدانا و سام وورتینگتن در نقش های اصلی قسمت‌های جدید این مجموعه فیلم علمی تخیلی بازی می‌کنند.

نسخه اصلی فیلم در آخرین روزهای سال 2009 اکران عمومی شد و با فروشی 760 میلیون دلاری درآمریکای شمالی، لقب پرفروش‌ترین محصول کل تاریخ سینما را از آن خود کرد.
 انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها