امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32854
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه یک نشست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه یک نشست نخبگی پیرامون مجمع جهانی صلح اسلامی، با تشریح وضعیت موجود کشور اظهار داشت: ما در صحنه داخلی همچنان با استمرار تهدیدات و افزایش توطئه‌ها از سوی شیطان بزرگ (امریکای جهانخوار) مواجه هستیم و در صحنه منطقه‌ای نیز امریکایی‌ها سعی می‌کنند با مدیریت صحنه‌های درگیری در منطقه غرب آسیا، موقعیت متزلزل خود را ارتقاء بخشند، اما در عین حال از انجام این کار عاجز هستند.

وی با تبیین ناکامی و تلاش ناموفق امریکایی‌ها برای مدیریت صحنه‌های درگیری منطقه غرب آسیا تأکید کرد: امریکاییها و صهیونیست‌ها دیگر قادر نیستند نقش کدخدایی گذشته خود را ایفا کنند اما امریکا برای دستیابی به این جایگاه دست از تلاش برنمی‌دارد.

سردار جزایری در ادامه افزود: تهدیدات دشمن در همه عرصه‌ها اعم از نظامی، اقتصادی، فرهنگی و سایر صحنه‌ها وجود دارد در عین حال عوامل بازدارنده جمهوری اسلامی در زمینه‌های نظامی فرصت هرگونه اقدام را از دشمن سلب کرده و در این عرصه برگ برنده در اختیار جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه دشمن در زمینه‌های اقتصادی و فرهنگی نیز با شدت بیشتر و با همه قوا به جنگ انقلاب اسلامی آمده است، تصریح کرد: دولت و مردم رشید و فهیم ایران اسلامی نیز باید با همه قوا در صحنه این رویارویی حضور یابند. زیرا در این صحنه کارزار چنانچه صورت گیرد با افزایش تهدیدات مواجه خواهیم شد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: در هیچ صحنه‌ای اعم از نظامی، اقتصادی، سیاسی، سیاست خارجی، علمی و فناوری، امور نهضت‌ها و سایر عرصه‌ها، جای کمترین عقب نشینی و ابهام و تردید وجود ندارد و به فضل الهی اسلام عزیز پیروز این مرحله حساس خواهد بود.

وی در پایان گفت: زمانی که دشمن با حداکثر ظرفیت وارد این صحنه رویارویی و تقابل شده است، باید در برابرش با همه ظرفیت به مقابله برخواست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها