امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32857
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عوض حیدرپور نماینده مردم شهررضا در مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی در جلسه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عوض حیدرپور نماینده مردم شهررضا در مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه خانه ملت با اشاره به تصویب قانونی در شورای عالی انقلاب فرهنگی برای ایجاد و تاسیس دانشگاه از سوی رئیس‌جمهور سابق گفت: راه‌اندازی دانشگاه قوانین خاص خود را دارد؛ در واقع ایجاد دانشگاه در تهران غیرقانونی است.

وی اضافه کرد: البته شورای عالی انقلاب فرهنگی که رئیس‌جمهور سابق ریاست آن را بر عهده داشته حق نداشته مصوبه‌ای درباره تاسیس دانشگاه داشته باشد لذا از آقای روحانی می‌خواهیم به عنوان منتخب مردم این مصوبه را باطل کند.

وی تاسیس مصوبه اینچنینی درباره راه‌اندازی دانشگاه از سوی رئیس‌جمهور سابق را رانت‌خواری خواند و گفت: با توجه به راه‌های رئیس‌جمهور سابق در پوست مهدویت گویا تاسیس این دانشگاه برای ایجاد کانون فکری است که باید جلوی این مباحث گرفته شود.

حیدرپور در ادامه تذکر خود ضمن انتقاد از راه‌اندازی دفتر رئیس‌جمهور جدید این اقدام را صیغه‌ای جدید دانست و گفت که مشخص نیست از کجا درآمده است.

وی اضافه کرد: شنیده‌ایم دفتری در میدان ونک به نام رئیس‌جمهور سابق راه‌اندازی شده که آقایان دفتر رئیس‌جمهور سابق به آنجا اسباب‌کشی کرده و در آنجا اطراق کرده‌اند؛ حتی برخی از اسناد، مدارک و هدایای موزه ریاست جمهوری به آنجا منتقل شده است.

این نماینده مجلس از رئیس‌جمهور خواست تا دفتر رئیس‌جمهور سابق را تعطیل کند و در همین زمینه گفت: آقای احمدی‌نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت است و اگر قصد کار کردن دارد به همانجا برود؛ البته مقام معظم رهبری هم برای وی حکم عضویت در مجمع تشخیص را زده‌اند، برود  و در همین عرصه‌ها فعالیت کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار