امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3286
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۲
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش در ادامه نشست خبری خود در ادامه توضیحاتش در مورد مهدی رحمتی گفت: به سؤال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش در ادامه نشست خبری خود در ادامه توضیحاتش در مورد مهدی رحمتی گفت: به سؤال شما جواب می‌دهم اما از آن سوء برداشت نکنید من به عنوان سرمربی تیم ملی می& zwnj;گویم این بازیکن (مهدی رحمتی) رسما اعلام بازنشستگی کرده و اطلاعات دیگری در این زمینه نداریم و مسائل دیگر در حد شایعه است، خواهش می‌کنم یک از زمان من را برای شایعات مطرح شده اتلاف نکنید و مسئله‌ای را من به این مطلب اضافه می‌کنم ما به بازیکنانی که در اختیار داریم بسیار ایمان داریم. اکنون هم در مسیر درستی حرکت می‌کنیم. انتقاد‌ها را می‌شنویم و در موردش صحبت می‌کنیم. این لازمه موفقیت است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به شرایط بازیکنان یک اخطاره تیم گفت:‌ یک مسئله دیگری هم که باید به آن توجه کنیم، آن است که 7،8 بازیکن یک اخطاره داریم و در صورتی که کارت زرد بگیرند محروم می‌شوند همچنین ممکن است با مصدومیت‌هایی روبرو شویم. تمام این مسائل را باید در نظر بگیریم.

وی افزود: از مسائل دیگر که باید به آن توجه کنیم آن است که لیگ برتر 20 اردیبهشت تمام می‌شود و بازیکنان اکثرا به مسافرت می‌روند بنابراین اگر در اردوی تیم ملی بازیکنی مصدوم می‌شود نمی‌توانیم بازیکن دیگری را دعوت کنیم به همین دلیل باید تعداد بازیکن بیشتری در اختیار داشته باشیم. به طور میانگین در هر پست 3 بازیکن را در اختیار خواهیم داشت و لیست تیم ملی 34 نفره است، 4 بازیکن هم به تیم ملی دعوت می‌کنم تا روند آماده‌سازی را شروع کنیم.
 
کی‌روش در ادامه نشست مطبوعاتی خود درباره دعوت از بازیکنان دورگه با اشاره به اینکه باید مسائلی را عنوان کند تا از خود دفاع کرده باشد، گفت: خیلی دقیق می‌خواهم درباره برخی مسائل صحبت کنم. من اگر سرمربی هستم کار خود را انجام می‌دهم نه مثلا علی دایی وظیفه سرمربی آنالیز و استعدادیابی بازیکنان مختلف است تا بازیکنان را متقاعد کند تا به تیم ملی بیایند.
 
وی افزود: سرمربی وظیفه دارد تا تمام مسائل و موارد را دقیق مورد ارزیابی قرار دهد و بازیکن را برای حضور در تیم ملی متقاعد کند. به همین دلیل بوده است که پیش از این دژاگه به تیم ملی نیامده بود.

 من همچون یک وزیر امور خارجه می‌مانم شما نمی‌توانید به وزیر امور خارجه بگوید چرا به عراق سفر کرده است زیرا مسئولیت اوست من هم همین مسئولیت را دارم و باید این وظیفه را انجام دهم.
 
ادامه دارد.. انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها