امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32864
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار شهری فارس سازمان‌های حمل و نقل و ترافیک، مهندسی و عمران و سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها تنها سازمان‌هایی بودند که با اعمال اصلاحات مورد ...

به گزارش خبرنگار شهری فارس سازمان‌های حمل و نقل و ترافیک، مهندسی و عمران و سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها تنها سازمان‌هایی بودند که با اعمال اصلاحات مورد نظر حسابرس توانستند نمره قبولی برای کارنامه مالی سال 90 خود دریافت کنند.

براساس گزارش حسابرس مستقل شورا سازمان مدیریت بحران تنها سازمانی است که اساسنامه مصوب شورا را رعایت می‌کند همچنین سازمان عمران مناطق تنها سازمانی است که صورت‌های مالی خود را در اختیار حسابرس نگذاشته است.

دو سازمان ورزش ، سازمان آتش‌نشانی در گزارش حسابرسی مردود اعلام شده‌اند.

حسابرسان درباره عملکرد اداره کل املاک و مستغلات شهرداری براس سال مالی 89 رای به عدم اظهارنظر دادند.

14 سازمان مشروط عبارتند از: سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارها، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی، سازمان میادین میوه و تره‌بار، سازمان پارک‌ها و فضای سبز، سازمان مدیریت پسماند، سازمان مشاور فنی و مهندسی، سازمان آمار و اطلاعات و خدمات کامپیوتری، سازمان فرهنگی و هنری، سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی، سازمان زیباسازی، سازمان بهشت‌زهرا (س)، سازمان نوسازی، سازمان صندوق بازنشستگی و سازمان املاک و مستغلات.

مرتضی طلایی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا با انتقاد از گزارش‌های حسابرسی گفت: یکی از افتخارات 6 سال فعالیت شورای سوم شفاف سازی مالی در شهرداری از طریق حسابرسی است از طرف دیگر این گزارش‌های حسابرسی که در روزهای پایانی فعالیت شورا مطرح می‌شود نوعی سیاه‌نمایی کارنامه مالی شهرداری است.

وی ادامه داد: لطفا مشخص کنید که ما در این مورد مقصر هستیم یا شهرداری تا دست کم بتوانیم از مدیرانی که کوتاهی کرده‌اند بخواهیم بیایند و درباره کارنامه مالی نامناسب خود توضیح بدهند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها