امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32872
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 156
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، در پی شهادت «علی البصری» و «محمود العرادی» به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «پانوراما الشرق الاوسط»، در پی شهادت «علی البصری» و «محمود العرادی» به دست نیروهای سرکوب گر آل خلیفه، تظاهرات باشکوهی برای تشییع پیکر این دو جوان برگزار شد.

معترضان با سر دادن شعارهایی علیه حکومت خواستار سقوط آن شدند و تأکید کردند که تا محقق شدن کامل مطالباتشان به اعتراض های خود ادامه خواهند داد.

در همین راستا هزاران زن و مرد از اهالی جزیره الستره با به دست گرفتن شمع در منطقه وادیان مراسمی تحت عنوان وداع با قهرمانان را اجرا کردند.

«هادی الموسوی» مسئول بخش آزادی بیان و حقوق بشر جمعیت وفاق بحرین نیز از عملیات حمله به خانه های فعالان بحرینی در طول ماه مبارک رمضان از سوی رژیم حاکم انتقاد کرد.

موسوی در نشستی خبری تأکید کرد که در طول ماه ژوئن گذشته 208 شهروند بحرینی بازداشت شده اند که یک نفر از آنها زن بوده و 19 کودک نیز در میان بازداشتی ها حضور داشته اند.

وی افزود: 170 شهروند دیگر زخمی شده اند و 648 خانه مورد حمله نیروهای امنیتی قرار گرفته اند.

موسوی تأکید کرد با توجه به نزدیک شدن به تاریخ (14 آگوست) روز اعلام عصیان مدنی جریان تمرد، اقدامات سرکوب گرایانه رژیم بحرین در ماه رمضان نیز افزایش پیدا کرده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها