امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32886
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 111
محمدحسین پرکره مشاور عالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: سخنان روحانی ...

محمدحسین پرکره مشاور عالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: سخنان روحانی در مراسم تنفیذ و تحلیف نشان داد که خط قرمزهای دولت یازدهم همان خط قرمزهای انقلاب اسلامی است و قطعا روحانی در آینده نزدیک بیشتر و شفاف تر در مورد این خطوط قرمز با مردم صحبت خواهد کرد.

وی ادامه داد: بیشتر افراد کابینه معرفی شده دولت یازدهم بیانگر این مطلب است که روحانی تمایل خاصی به مباحث دینی و انقلابی در چیدمان نیروها دارد لکن آنچه دولت را آزرده می‌کند فشار اصلاح طلبان افراطی است و بارها تاریخ نشان داده است که هرکجا اصلاح طلبان نتوانستند با فشار به قوای نظام سهم خود را بگیرند کام مردم را به تلخی کشانده‌اند و این مطلب یکی از نگرانی های بجای روحانی در انتخاب کابینه است که قطعا مجلس با کمک به دولت در مقابل زیادی خواهی افراطیون خواهد ایستاد.

این فعال دانشجویی خاطرنشان کرد: دولت در انتخاب وزیر علوم و وزیرآموزش  وپرورش باید با دقت عمل بیشتری عمل کند چرا که این دو وزارتخانه تاثیربسزایی در پیشرفت های کشور دارد لذا نگاه علمی و فرهنگی و دوری از سیاسی کاری در انتخاب این وزا نمونه بارز اعتدال خواهد بود.

پرکره همچنین گفت: دراین خصوص، سبک مدیریتی علمی و غیرسیاسی دانشگاه آزاد در دوسال اخیر می‌تواند الگوی خوبی برای این دو وزارتخانه باشد و یقینا دولت،مردم ورهبری اینگونه مدیریت های اعتدال گونه را در اداره کشور می‌پذیرند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها