امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32899
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس به نقل از خبرگزاری یو‌پی‌آی، کارشناسان آمریکایی می‌گویند که موفقیت در مدرسه به انتخاب گزینه‌های بهداشتی بستگی دارد زیرا ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس به نقل از خبرگزاری یو‌پی‌آی، کارشناسان آمریکایی می‌گویند که موفقیت در مدرسه به انتخاب گزینه‌های بهداشتی بستگی دارد زیرا الگوهای خورد و خوراک و خواب با موفقیت‌های آکادمیک ارتباط دارد.

«کاسازا کریستا» دستیار استاد دانشگاه «آلاباما» در «بیرمنگام» در بیانیه‌ای گفت: اگر شما به اندازه کافی کالری مصرف نکنید مغز شما نمی‌تواند کار کند و به طور کلی این یک مشکل محسوب نمی‌شود.

اما زمانی که دانش‌آموزان بدون خوردن صبحانه به مدرسه می‌روند عملکرد شناختی آنها تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

کاسازا پیشنهاد داد که کودکان روز خود را با خوردن میوه و پروتئین و غلات سبوس‌دار آغاز کنند و از غلات شیرین به دلیل شکر بالا پرهیز کنند.

به عقیده کاسازا، یک صبحانه متعادل به مدت طولانی در بدن می‌سوزد و تا زمان ناهار به حفظ آنها کمک می‌کند،‌ این جریان تا شام حفظ می‌شود و باعث می‌شود که آنها تا زمان شام نیازی به خوردن میان وعده نداشته باشند، اگر کودکان قبل از شام میل داشتند که چیزی بخوردند بهتر است که ماست و میوه و سبزی مصرف کنند.

به گفته کارشناسان، خواب نیاز به اولویت دارد؛ کودکان و نوجوانان بین سنین 6-18 سال باید 9 ساعت خواب شبانه داشته باشند، اما معمولاً به طور متوسط کمی بیش از 7 ساعت دارند.

به طور کلی کودکان به خواب خوب شبانه در عملکرد مدرسه خود نیاز دارند؛ کمبود خواب می‌تواند به مشکلات توجه و حافظه در کلاس درس منجر شود؛ می‌تواند بر کنترل ضربه و قواعد رفتاری تأثیر بگذارد و به اضطراب و حتی افسردگی منجر شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها