امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۵:۴۸
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 329
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 358
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در جمع پرشور مردم زرین‌شهر استان اصفهان در محل مصلای این شهر، ایام ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در جمع پرشور مردم زرین‌شهر استان اصفهان در محل مصلای این شهر، ایام سوگواری حضرت فاطمه(س) را تسلیت گفت و اظهارداشت: اسلام دین محبت وبه گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در جمع پرشور مردم زرین‌شهر استان اصفهان در محل مصلای این شهر، ایام سوگواری حضرت فاطمه(س) را تسلیت گفت و اظهارداشت: اسلام دین محبت و مهربانی است، اما در اکثر جوامع اسلامی خشونت و کشتار است و این به‌خاطر نداشتن محبت علی(ع) و فاطمه(س) است.

وی افزود: اینکه از جامعه علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) را بگیریم، بزرگ‌ترین دشمنی در حق جامعه اسلامی است؛ از جوامع اسلامی محبت علی(ع) و فاطمه(س) را گرفتند و به‌جای آن نفرت و خشونت جایگزین کردند، در حالی‌که اسلام دین محبت و مهربانی است.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ویژگی‌های اخلاقی جامعه اسلامی و لزوم شناخت صحیح از دشمن را یادآور شد و گفت: جهالت، پیروی از هوای نفس، غفلت و فراموشی یاد خدا باعث می‌شود انسان در راه شیطان که دشمن اصلی انسان است قدم بگذارد.

باید با مشورت و استفاده از متخصصان برای کشور برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری کرد

پورمحمدی خاطرنشان کرد: دوری از جهالت و کسب علم و استفاده از نظرات کارشناسی و از خود راضی و مغرور نبودن راه رشد و پیشرفت را فراهم می‌کند.

وی گفت: این موضوع به‌خصوص درباره مسئولین بیشتر صدق می‌کند و باید با مشورت و استفاده از متخصصان برای کشور برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری کنند.

پورمحمدی در ادامه تشریح موضوع دشمن‌شناسی به بحث انتخابات اشاره کرد و گفت: اگر انتخابی درست، همراه با شناخت صحیح و حضوری منسجم برگزار شود، جامعه از برکات انتخاب درست بهره‌مند می‌شود.

وی با قرائت حدیثی از حضرت رسول(ص) و حضرت علی(ع) دشمنان انسان در عرصه اقتصادی را برشمرد و گفت: فقر و کفر دشمن جامعه است، جامعه فقیر دچار مصیبت، انحراف، درگیری و تضاد می‌شود. باید تلاش کرد جامعه فقیر و ناتوان نشود.

نباید جامعه به‌لحاظ اقتصادی آسیب ببیند/ به فکر معیشت و زندگی مردم باشیم

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مسلمانان باید زندگی خوب و راه داشته باشند، چراکه اگر این‌طور نباشد، نمی‌توان فرایض الهی را خوب انجام داد و نماز و روزه از جامعه اسلامی فاصله می‌گیرد.

پورمحمدی خاطرنشان‌کرد: اگر امروز رهبر معظم انقلاب به مسایل اقتصادی توجه دارند به‌خاطر همین مسایل است؛ جامعه‌ای که به‌لحاظ اقتصادی آسیب ببیند، به لحاظ فرهنگی هم آسیب می‌بیند و دچار افسردگی شده و از مسایل اخلاقی، تربیتی و عبادی باز می‌ماند، باید به فکر معیشت و زندگی مردم باشیم و این رسالت جامعه و حکومت اسلامی است.

پورمحمدی ادامه داد: آن‌هایی که با اقتصاد، وحدت جامعه، نظام الهی و ولایی و نظام فکری جامعه را تضعیف می‌کنند، دشمنان ما هستند.

وی یاد خدا و اطاعت از رهبر دینی را راه نجات جامعه دانست و گفت: امروز رهبر معظم انقلاب از ما می‌خواهند، حماسه سیاسی و اقتصادی خلق کنیم و با هم درگیر نشویم؛ باید حرف رهبری را گوش کنیم، چراکه دشمنان برای ما نقشه می‌کشند و به این کارشان ادامه خواهند داد.

حماسه سیاسی فقط حضور در انتخابات نیست، بلکه در این مسیر باید بهترین‌ها را انتخاب کرد

پورمحمدی ادامه داد: امروز برای اینکه بر مشکلات فایق بیاییم و سختی‌ها را پشت سر بگذاریم، راهش حماسه سیاسی است؛ یعنی دست طمع دشمن بریدن و قطع کردن.

وی اضافه‌کرد: حماسه سیاسی فقط حضور در انتخابات نیست، بلکه در این مسیر باید بهترین‌ها را انتخاب کرد.

باید یک دولت قوی، متفکر، ساده‌زیست، جدی و برنامه‌ای سر کار بیاید

پورمحمدی با بیان این‌که حماسه اقتصادی بعد از حماسه سیاسی مردم توسط دولت بعدی انجام می‌شود، گفت: باید یک دولت قوی، متفکر، ساده‌زیست، جدی و برنامه‌ای سر کار بیاوریم، اگر این اتفاق بیفتد گام بعدی که خلق حماسه اقتصادی است برداشته می‌شود.

وی با بیان این‌که کارهای خوبی تا به‌حال انجام شد، تصریح کرد: در برخی زمینه‌ها، ضعف‌هایی داشتیم و متأسفانه از منابع، سرمایه‌ها و پول‌ها خوب استفاده نکردیم باید حسرت بخوریم؛ باید دولتی بیاید که در خصوص اشتغال و تولید، برنامه‌ریزی و عمل خوب داشته باشد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد: باید با بصیرت، اتحاد و به‌صورت ید واحده در انتخابات شرکت کنیم و مقام معظم رهبری نیز، همین را از ما می‌خواهند.

پورمحمدی در پایان خاطرنشان کرد: اختلاف، نزاع و دشمنی جامعه را متفرق خواهد کرد و نباید گرفتار اخلاق مذموم و بحران‌ساز شد و باید با دوستان مروت با دشمنان مدارا کنیم و با صبر و دوری از اختلاف، لطف و نعمات بیشتر خداوند را شامل حال خود بکنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها