امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32930
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 157
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جشن فارق‌التحفیظی قرآن‌آموزان مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت «زهر‌ا(س)» 21 ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جشن فارق‌التحفیظی قرآن‌آموزان مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت «زهر‌ا(س)» 21 شهریور‌ماه 1392 در شهرستان استهبان از توابع استان فارس برگزار می‌شود.

«مهدی شهسوار» مدیر روابط عمومی مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت «زهرا(س)» با اعلام این خبر گفت: این مراسم با حضور حافظان قرآن مؤسسه بیت‌الاحزان در سالن دانشگاه آزاد اسلامی واحد استهبان برگزار می‌شود.

وی از تربیت حدود 150 حافظ کل قرآن کریم در سال‌ تحفیظی جدید در این مؤسسه خبر داد و گفت: امسال حدود 150 حافظ کل قرآن کریم در مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت‌ «زهرا(س)» تربیت شده‌اند که با تربیت این افراد مجموع حافظان قرآن مؤسسه به بیش از 850 حافظ کل قرآن کریم می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سال گذشته جشن فارق‌التحفیظی مؤسسه بیت‌الاحزان در مجتمع یاوران «مهدی(عج)» قم برگزار شد و مسئولان مؤسسه تلاش می‌کردند در صورت حمایت امسال این مراسم را در تهران برگزار کنند، اما این مراسم در شهرستان استهبان برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش دو شعبه جدید مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت «زهرا(س)» پس از ماه مبارک رمضان در شهرستان‌ شادگان و شهر الوان از توابع شهرستان شوش افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار