امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۲۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32934
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 174
«سیدحسین نقوی حسینی» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

«سیدحسین نقوی حسینی» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: در قرآن پیام‌های آموزنده بسیاری وجود دارد که با ریشه‌یابی و تدبر در آن‌ها می‌توان در عرصه‌های مختلف زندگی موفق عمل کرد.

وی با اشاره به اینکه قرآن هدایت‌گر و راهنمای بشر است، ادامه داد: اگر همراه با انس با قرآن از آیات آن پند گرفته و در سبک زندگی خود عملی کنیم، رشد و پیشرفت در جامعه به طور غیر قابل تصوری ارتقا می‌یابد.

قرآن بهترین منبع برای تحقق سبک زندگی اسلامی است

نقوی حسینی با بیان اینکه قرآن بهترین منبع برای پیشروی به سوی سبک زندگی اسلامی است، افزود:  برای تحقق زندگی اسلامی و تغییر روش در اصول اخلاقی باید به قرآن و اهل‌بیت(ع) تمسک جوییم.

این نماینده مجلس نهم خاطرنشان کرد: در مجلس فعالیت‌های قرآنی متنوعی در حال اجرایی شدن است همچنین فراکسیون قرآن و عترت به صورت تخصصی به برنامه‌های قرآنی رسیدگی می‌کند که به نظر من توجه به امور قرآنی راهی به سوی پیشرفت در عرصه‌های داخلی و همچنین بین‌المللی است.

تحقق جامعه قرآنی نیازمند همکاری تمامی مسئولان است

وی از تمامی مسئولان خواست که به فعالیت‌های قرآنی در تمامی نهادها توجه بیشتری داشته باشند و تصریح کرد: برای رسیدن به جامعه‌ای قرآنی و منطبق با اصول الهی باید تمامی مسئولان و پژوهشگران همت کرده و در پیاده‌کردن سبک زندگی اسلامی و قرآنی در جامعه تلاش کنند.

نقوی حسینی با اشاره به توانمندی‌های فعالان قرآنی کشورمان گفت: در زمان‌های گذشته تنها قاریان مصری در عرصه‌های قرآنی مطرح بودند اما به برکت پیروزی انقلاب اسلامی هم‌اکنون فعالان قرآنی ایران در تمامی عرصه‌های قرآنی پیشگام و زبان‌زد دنیا هستند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها