امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3294
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۲
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، حذف تراکتورسازی از باشگاه‌های آسیا، تعلیق فعالیت سرمربی و سرپرست شهرداری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، حذف تراکتورسازی از باشگاه‌های آسیا، تعلیق فعالیت سرمربی و سرپرست شهرداری تبریز و حمله مدیر باشگاه تراکتورسازی به منتقدانش از جمله مهم‌ ترین اخبار اتفاق افتاده در فوتبال تبریز در هفته‌ای که گذشت بود.

حذف پدیده در آسیا

قرار بود پدیده آسیا شویم، قرار بود آسیا به ما افتخار کند، قرار بود در آسیا آقایی کنیم، اما نمی‌دانستیم دوستان آسیایی ما چقدر بی‌وفا بودند که هنوز مسابقات تموم نشده ما را از قطار خود پیدا کردند.

حالا ما به آسیا با حسرت نگاه می‌کنیم، "عیبی یوخ"، سال دیگه با قدرت بیشتر می‌آییم.

شانس ما را ببین

در حالات 9 گانه بازی تراکتورسازی با الجزیره امارات و الجیش قطر با الشباب عربستان، تراکتورسازی تنها در یک حالت حذف می‌شد که همان باخت به الجزیره و پیروزی الجیش بر الشباب بود، این هم از شانس ما بود که در 9 حالت همانی نصیب ما شد که حذف بود.

خروج از بحران

تیم الجزیره امارات در 10 بازی گذشته خود تنها یک پیروزی در کارنامه داشت و تراکتورسازی کمک کرد که با شکست در بازی چهارشنبه، این تیم از بحران خارج شود، حالا این پرسش مطرح می‌شود که کدام تیم مغلوب تراکتورسازی خواهد شد تا شاگردان "تونی اولیویرا" نیز از بحران خارج شوند؟

تراکتورسازی در هشت بازی اخیر خود فقط یک پیروزی کسب کرده است.

تیم چهارم مشخص شد

"تونی اولیویرا" سرمربی تراکتورسازان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی تیمش مقابل الجزیره اظهار کرده بود که بازی تراکتورسازی با الجزیره مشخص می‌کند که چه تیمی به عنوان تیم دوم گروه صعود خواهد کرد اما برخلاف سخن سرمربی تراکتورسازی، تکلیف تیم دوم صعودکننده مشخص نشده و تکلیف تیم حذف شده و چهارم گروه مشخص شد.

مذاکره "تونی" با پرسپولیس کذب است

حسن آذرنیا، سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز گفت: خبر مذاکره "تونی اولیویرا" با تیم پرسپولیس کذب است و از مطرح شدن این اخبار در رسانه‌ها تعجب می‌کنم.

وی افزود: "تونی" مربی حرفه‌ای است و تا روز آخر قراردادش با تیم تراکتورسازی با تمام قوا کار خواهد کرد.

اما آذرنیا نگفت که بایرن‌مونیخ آلمان تیم غیرحرفه‌ای است که شش ماه قبل از اتمام قرارداد مربی‌اش با "گواردیولا" به توافق رسیده و با وی قرار داد بسته بود.

مبلغ قرارداد "تونی" کمتر از قلعه‌نویی بود

مدیر باشگاه تراکتورسازی گفت: مبلغ قرارداد "تونی" و دستیارانش کمتر از مبلغ قرارداد قلعه‌نویی و دستیاران وی بود.

محمدتقی جعفری تاکید کرد: "تونی" ارائه برنامه برای فصل بعد را منوط به تسویه حساب این باشگاه کرده است.

وی، مبلغ قرارداد "تونی" را 800 هزار دلار عنوان کرد که فقط 120 هزار دلار آن باقیمانده است.

اما جعفری نگفت که آیا در هنگام بستن قرار داد "تونی" سقف قرار داد را رعایت کرده است یا خیر؟

حمله علیه من با برنامه است

مدیر باشگاه تراکتورسازی گفت: حمله به وی با برنامه است.

جعفری افزود: سال گذشته در جام حذفی مقابل شهرداری یاسوج باختیم و حذف شدیم اما انتقادی صورت نگرفت، امسال بدترین حملات به من بعد از باخت مقابل داماش در جام حذفی صورت گرفت.

وی گفت: در پایان فصل نام تمام بدخواهان تراکتورسازی را فاش خواهم کرد و حتی تصاویر و شماره‌های تلفن آنها را در وب سایت خود خواهم گذاشت.

جعفری اما نگفت که شماره تلفن و عکس مخالفان خود را چگونه به دست خواهد آورد؟

الگوی سردار از سرداری دیگر/ مشق جعفری از درس رویانیان

مدیر باشگاه تراکتورسازی از همتای خود در پرسپولیس الگو گرفت.

بعد از اینکه سردار رویانیان بهداد سلیمی قهرمان المپیک لندن در وزنه‌برداری و احسان حدادی نایب قهرمان المپیک لندن در پرتاب دیسک را به عضویت باشگاه پرسپولیس درآورد و این دو با پیراهن پرسپولیس در مسابقات بین‌المللی حضور خواهند یافت، سردار جعفری نیز اقدام مشابه سردار رویانیان را انجام داد.

با این تفاوت که بودجه جعفری به مدال‌آوران المپیک نرسیده و سجاد هاشمی دونده ملی‌پوش تبریزی و دارنده رکورد 400 متر ایران را به عضویت تیم تراکتورسازی درآورد.

هدف ماندن بود نه رفتن

رسول خطیبی گفت: هدف امسال تیم گسترش فولاد ماندن در لیگ دسته یک بود نه رفتن به رده بالاتر و صعود به لیگ برتر.

وی افزود: با بازیکنان بومی و جوان به این موفقیت دست یافته و این تیم را لیگ برتری کردم.

خطیبی اما نگفت که اگر هدف گسترش فولاد صعود به لیگ برتر بود، چه اتفاق دیگری رخ می‌داد؟

تعلیق کادر فنی و سرپرست تیم شهرداری تبریز

هیئت رسیدگی به تخلفات فدراسیون فوتبال ایران فعالیت سرپرست و کادر فنی تیم شهرداری را به حالت تعلیق درآورد، به استناد مصوبه هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران کادر فنی و سرپرستی تیم فوتبال شهرداری تبریز تا اطلاع بعدی از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال معلق و حق فعالیت فوتبالی در هیچ رده‌ای را نخواهد داشت.

سرمربی شهرداری باید از خودش دفاع کند

شهردار تبریز گفت: با وجود اینکه بابت مسائل مطرح شده نگران هستیم اما باید بگویم تابع فدراسیون فوتبال بوده و آقای کمالوند هم باید برود و از خودش دفاع کند و اگر روزی فردی مثل کمالوند هم ممنوع‌الفعالیت شد، تابع مقررات هستیم.

علیرضا نوین اما نگفت که چرا سال گذشته زمانی که علی‌پور اعلام کرد فراز کمالوند سرمربی پیشین تیم‌های پاس همدان و تراکتورسازی تبریز تا اطلاع ثانوی حق همکاری با هیچ باشگاهی را ندارد، حاضر نشد تابع فدراسیون باشد.

عده‌ای از حضور 3 تیم تبریز در لیگ برتر ناراحت هستند

فرهاد صداقت گفت: با قطعی شدن صعود شهرداری به لیگ برتر، برخی‌ها تحمل خود را از دست دادند و برای جلوگیری از این کار دست به هر کاری زدند.

وی گفت: رای در خصوص متهم و یا متهمان زمانی صادر می‌شود که مورد اتهام به آنها تفهیم شده و آنها نیز دفاعیه خود را ارائه کنند که متاسفانه در خصوص باشگاه شهرداری این چنین نشده و تاکنون نمی‌دانیم به چه دلیل این تصمیم گرفته شده است و دوست دارم تخلف خود را بدانم و این خواسته بزرگی نیست.

گسترش فولاد و شهرداری تقاضای میزبانی دادند

مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال استان با تائید عدم برگزاری بازی فینال در زمان اعلام شده، افزود: هر دو تیم شهرداری و گسترش فولاد درخواست میزبانی این بازی را کرده‌اند اما فدراسیون هنوز مکان این بازی را مشخص نکرده است.

رضا تقیون افزود: زمان جدیدی برای این مسابقه از سوی فدراسیون اعلام خواهد شد.

فینال برگزار نشود

مدیر باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: نظر ما به عدم برگزاری این بازی است، همانطور که در سال‌های گذشته نیز بازی فینال برگزار نشده است اما در هر صورت ما تابع فدراسیون بوده و در این بازی حاضر خواهیم شد.

غلامرضا سمندر در مورد تمدید قرارداد خطیبی افزود: نظر هیئت مدیره باشگاه گسترش فولاد به وی مثبت است و اولویت نخستین هدایت تیم گسترش فولاد در لیگ برتر با رسول خطیبی است.
انتهای پیام/60001/ع40
برچسب ها:
آخرین اخبار