امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32940
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 75
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار، درمجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار، درمجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس در جلسه امروز ظهر خود تصمیم گرفتند تا موضوع نطق اعضای فراکسیون در موافقت یا مخالفت با وزرای پیشنهادی دولت در جریان رای اعتماد را بررسی و هماهنگی‌های لازم در این باره انجام دهد.

وی افزود: همچنین در این جلسه قرار بر این شد تا شورای مرکزی فراکسیون به همراه تعدادی از اعضای مجمع روز یک شنبه جلسه‌ای را برگزار و تصمیمات در خصوص اتخاذ مواضع فراکسیون در این باره را نهایی کنند.

عضو هئیت رئیسه فراکسیون اصولگرایان اظهار داشت: علاوه بر این هیئت رئیسه تصمیم گرفت تا طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده جلسات مجمع عمومی فراکسیون برگزار و در این جلسات از وزرای پیشنهادی دولت به منظور آشنایی بیشتر با برنامه‌های آنها به جلسه دعوت شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص رای اعتماد فراکسیون به وزرا انجام شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها