امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32944
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش،  آئین محفل انس با قرآن کربم، با حضور جانشین فرمانده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش،  آئین محفل انس با قرآن کربم، با حضور جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در پایگاه دریایی خارک برگزار شد.

در این مراسم دریادار غلامرضا خادم بیغم جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش طی سخنانی در جمع فرماندهان و کارکنان پایگاه دریایی خارک گفت: نیروی دریایی در همه صحنه‌ها به خصوص در هشت سال دفاع مقدس مدافع ملت، انقلاب و پیرو خط امام و رهبری بوده و نیرویی با بصیرت و تربیت شده مکتب قرآن است.

وی افزود: نیروی دریایی در ماه نزول قرآن با برگزاری محافل انس با قرآن کریم در تمام شرایط حتی در حین اجرای ماموریت در یگانهای شناور، بینش و خط مشی قرآنی و دینی را در راستای پیروی از ائمه اطهار (ع) به کارکنان و خانواده های آنان یاد داده است تا بتواند به خوبی در مقابل تهاجم فرهنگی غرب آسیب زدایی کند و نیروهایی کارآمد و مفید در تمامی عرصه‌ها داشته باشد.

بیغم با بیان اینکه همیشه تمام نقشه‌ها و برنامه‌های غرب و دشمنان جمهوری اسلامی ایران با روشنگری فرماندهی معظم کل قوا خنثی شده است، گفت: مادامی که کشور، ملت و نیروهای مسلح از نعمت چنین رهبری فرزانه برخوردار باشند از هرگونه آسیب و گزندی محفوظ خواهند ماند.

وی با اشاره به نقش برجسته نیروی دریایی ارتش در جزیره خارک در هشت سال دفاع مقدس، تصریح کرد: نیروی دریایی امروز برای بهتر ادا کردن وظیفه خود نیاز به یک چابک سازی در پایگاه دریایی خارک به خاطر حضور فعالتر در آب‌های آزاد و دریای عمان دارد که بحمدالله همانند گذشته به وظیفه خود به خوبی عمل خواهد کرد.

گفتنی است در این مراسم امام جمعه و مسئولان لشکری و کشوری جزیره خارک نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها