امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32961
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، سه تبعه لبنانی که در نیجریه متهم به ارتکاب اقدامات تروریستی شدند تاکید کردند که دستگاه ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، سه تبعه لبنانی که در نیجریه متهم به ارتکاب اقدامات تروریستی شدند تاکید کردند که دستگاه اطلاعات نیجریه مزدوران سرویس جاسوسی موساد را به کار گرفته بودند تا آنها را در جریان بازجویی هایی که 14 روز به طول انجامید شکنجه کنند.

متهمان در اظهاراتی به روزنامه پانچ نیجریه گفتند مزدوران موساد اقدام به ضرب و شتم روحی و روانی به آنها کرده و یا آنها را از خواب محروم کرده  و یا تهدید به تجاوز می کردند تا به ارتکاب اقدامات تروریستی اعتراف کنند.

مقامات نیجریه اعلام کرده بودند که این سه تبعه لبنانی را حدود سه ماه پیش در شهر کانو در شمال نیجریه شناسایی و دستگیر کردند.

مصطفی فواز 49 ساله، عبدالله طاحینی 48 ساله و طلال احمد رضا 51 ساله سه شهروند لبنانی هستند که پس از کشف مقادیر زیادی سلاح در یک مرکز تجاری ابوجا پایتخت نیجریه و یک منزل شخصی در شهر شمالی کانو متهم شناخته شدند.
گفته می شود که مظنون چهارم متواری است.

سازمان های امنیتی نیجریه ادعا کردند که سلاح کشف شده در دو ساختمان با هدف حمله به اهداف رژیم صهیونیستی و غرب جمع آوری شده بودند.

دادستان ها در نیجریه اعلام کردند که این گروه فعالانه در صدد انجام یک اقدام تروریستی بوده است.

این مظنونان لبنانی که از حق شهروندی نیجریه برخوردار هستند خود را در مورد اتهامات وارده در ارتباط با تروریسم بی گناه می دانند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها