امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32979
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۱
تعداد بازدید: 75
شمس‌الله بهمنی نماینده مردم رامهرمز و سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

شمس‌الله بهمنی نماینده مردم رامهرمز و سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حضور چیت‌چیان وزیر پیشنهادی نیرو و زنگنه وزیر پیشنهادی نفت در کمیسیون انرژی مجلس، گفت: در جلسه امروز آقای چیت‌چیان برنامه‌های خود را برای وزارت نیرو تشریح کردند و نمایندگان نیز درباره برنامه‌های ایشان سؤالاتی داشتند که مطرح کردند.

وی با بیان اینکه نظر کمیسیون انرژی در مجموع درباره گزینه پیشنهادی وزارت نیرو مثبت بوده است، تصریح کرد: به نظر می‌رسد آقای چیت‌چیان در مجلس برای وزارت نیرو رای اعتماد مجلس را کسب کند چرا که برنامه ایشان برای این وزارت خانه کافی و دقیق است.

بهمنی در ادامه با بیان اینکه وزرات نیرو یک وزارت خانه مهم و کلیدی است گفت: آقای چیت‌چیان گزینه مناسبی برای وزرارت نیروست.

سخنگوی کمیسیون انرژی در ادامه با اشاره به حضور وزیر پیشنهادی نفت در کمیسیون انرژی، تصریح کرد: نمایندگان برنامه‌های وزیر پیشنهادی نفت را در حوزه‌های مختلفی نفتی استماع کردند.

وی تاکید کرد: درباره وزیر پیشنهادی نفت نیز باید گفت به نظر می‌رسد اعضای کمیسیون انرژی نسبت به ایشان نظر منفی نداشته باشند.

وی گفت که در جلسه کمیسیون انرژی با وزیر نفت، هیچ بحثی درباره قرارداد کرسنت نشد.

بهمنی گفت: احتمال دارد تا پایان جلسه امروز کمیسیون انرژی، آقای طیب نیا وزیر پیشنهادی اقتصاد نیز به کمیسیون انرژی بیایید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها