امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32980
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۱
تعداد بازدید: 41
محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور وزرای پیشنهادی دولت یازدهم برای تصدی وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، نیرو و کشور در جلسه امروز کمیسیون عمران گفت: نمایندگان با طرح مشکلات موجود در بحث و توسعه راه‌ها و حل مشکلات در حوزه مسکن را مطرح کردند و عباس آخوندی وزیر پیشنهادی برای وزارت راه نیز ضمن بیان مشکلات و اینکه با این مشکلات آشنایی کامل دارد عنوان کرد که ما نیازمند همیاری مجلس و تخصیص بودجه لازم در این بخش هستیم و در این صورت تمام توان خود را برای حل مشکلات در این باره به کار می‌گیریم.

رضایی افزود: همچنین در زمینه تکمیل پروژه‌های کشوری نیز سوالاتی از سوی نمایندگان مطرح شد که بی‌پاسخ ماند.

وی ادامه داد: سوالات نمایندگان از وزیر پیشنهادی برای وزارت نیرو نیز بیشتر حول محور تامین آب شرب و آب کشاورزی و همچنین تامین برق و نیز مهار آب‌های مرزی و... بود که چیت‌چیان نیز همانند آخوندی بدون ارائه برنامه خاصی ضمن اعلام آشنایی با مشکلات خواستار تخصیص اعتبارات لازم توسط نمایندگان مجلس در بودجه سنواتی شد و اعلام داشت که تمام توان خود را برای حل مشکلات موجود به کار خواهد گرفت.

عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: وزیر پیشنهادی برای وزارت کشور نیز در جلسه امروز کمیسیون حاضر شد و در پاسخ به سؤالات نمایندگان پیرامون تامین امنیت کشور و بحث شهرداری‌ها و رفع مشکلات در این حوزه عنوان کرد که در بحث تامین امنیت ما بیشتر به توصیه معتقد هستیم تا برخورد با ناامنی‌ها و در خصوص بحث شهرداری‌ها گفت که من معتقدم در این حوزه باید توزیع عادلانه اعتبارات صورت گیرد و استانداران و فرمانداران قوی برای اداره امور منصوب شوند. رحمانی‌فضلی همچنین داشتن یک معاون پارلمانی قوی را موجب پیشرفت امور می‌دانست.

رضایی ادامه داد: جمع‌بندی و نظر کمیسون در خصوص وزرای پیشنهادی برای وزارتخانه‌های راه وشهرسازی، کشور و نیرو مثبت است و امیدواریم که این وزرا رای اعتماد مجلس را برای تصدی وزارتخانه‌های مذکور به دست آورند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها