امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32986
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، جنبش حماس تاکید کرد که استمرار سیاست در تنگنا قرار دادن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، جنبش حماس تاکید کرد که استمرار سیاست در تنگنا قرار دادن گذرگاه مرزی رفح واقع در بین نوار غزه و مصر، مقدمه‌ای برای وقوع فاجعه انسانی، اقتصادی و سیاسی در جهت حذف قضیه فلسطین است.

حماس همچنین در بیانیه خود اظهار داشت که در تنگنا قرار دادن نوار غزه و محاصره این منطقه، تخریب تونل‌ها و وابسته کردن اقتصاد نوار غزه به آنچه که دشمن صهیونیستی با عبور آن از گذرگاه کرم ابوسالم موافقت می‌کند، هیچ تفسیر دیگری جز اینکه مقدمه‌ای برای یک فاجعه انسانی است، ندارد.

حماس همچنین تاکید کرد که اسناد کشف شده و دیگر اسنادی که قرار است فاش کند، نشان می‌دهد که اینها همه بازی رسانه‌ای مشکوک دارای اهداف سیاسی است که به قضیه فلسطین ضربه وارد می‌کند اما ملت فلسطین با وجود همه درد و رنج‌ها با آن مقابله کرده و به اذن خداوند آن را خنثی خواهد کرد.

گذرگاه رفح به دلیل اوضاع سیاسی و امنیتی مصر پس از عزل مرسی، شاهد کاهش تعداد مسافران به خاطر اعمال محدودیت‌های مسئولان مصری بر این گذرگاه است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار