امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۰:۱۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 330
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 352
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و تبلیغات ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم گرامیداشت سالگرد ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و تبلیغات ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در خصوصبه گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و تبلیغات ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در خصوص رزمایش مشترک آمریکا با بیش از 30 کشور در آب‌های جنوبی کشورمان گفت: جمهوری اسلامی به دلیل توانمندی‌های اطلاعاتی که نسبت به سایر کشورها بخصوص کشورهای متخاصم به ویژه در منطقه دارد رفتار آمریکا را رصد می‌کند و نسبت به آن اشراف اطلاعاتی دارد.

وی افزود:‌آمریکا سعی می کند منطقه را بیش از پیش شلوغ کند و منافع بیشتری را برای خود کسب کند. 

جزایری تاکید کرد: ما به کشورهای منطقه هشدار می‌دهیم که نسبت به اهداف پنهان آمریکا و صهیونیسم جهانی در این منطقه که به دنبال ایجاد تنش هستند، توجه داشته باشند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: ما بارها به آمریکا و رژیم صهیونیستی هشدار داده‌ایم که کوچکترین خطای نظامی آنها در منطقه نسبت به جمهوری اسلامی با شدیدترین نحو برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها