امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33009
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۲
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، جنبش‌‌ها و سازمان‌های افراطی یهودی در بیانیه خود از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، جنبش‌‌ها و سازمان‌های افراطی یهودی در بیانیه خود از صهیونیست‌ها خواستند تا صبح فردا چهارشنبه در مقابل باب المغاربه در نزدیکی دیوار براق تجمع کرده و پس از گشت‌زنی در اطراف مسجدالاقصی بار دیگر در مقابل باب‌المغاربه تجمع کرده و به نیروهای پلیس اعمال فشار کنند تا به آنها برای یورش به مسجدالاقصی از تمامی دروازه‌ها اجازه دهد.

در این بیانیه‌ها آمده است که تعدادی از خاخام‌های ارشد صهیونیست‌ها که معتقد به معبد کذایی هستند و همچنین صاحبان اندیشه تقسیم مسجدالاقصی در این تجمع شرکت خواهند کرد و از جمله بارزترین این شخصیت‌ها نیز «یسرائیل ارائیل» و «یهودا غلیک» دو خاخام افراطی، «موشیه فیگلین» نایب رئیس کنست و تعدادی از روزنامه‌نگاران و اعضای حزب راست‌گرای لیکود است.

این بیانیه این بار از سوی 20 سازمان و جنبش صهیونیستی منادی اندیشه معبد کذایی صادر شده است و هدف از آن درخواست اعطای آزادی به صهیونیست‌ها برای ورود به مسجدالاقصی است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها