امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۰۷:۱۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3301
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۲
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، به نقل از پایگاه خبری سپاهان، در آستانه دیدار فینال جام حذفی باشگاه سپاهان از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، به نقل از پایگاه خبری سپاهان، در آستانه دیدار فینال جام حذفی باشگاه سپاهان از هواداران درخواست کرد با حضور در ورزشگاه آزادی از تیم محبوب خود حمایت کنند.

در این اطلاعیه آمده است: یک بار دیگر در فصل جاری رقابت‌های فوتبال ایران، تهران پایتخت ایران زمین بار دیگر میزبان  تیمی از دیار پایتخت فرهنگ و فوتبال ایران است، رقابتی جذاب و دیدنی با حضور ستاره‌های طلایی و سرخ کشورمان  که به طور حتم برای همه ایرانیان تماشایی و جذاب است.

اما این بار تهران علاوه بر میزبانی از سپاهان، می‌تواند میزبان بزرگ‌ترین گردهمایی مشترک هواداران، دوستداران، یاوران و هم‌پیمانان سپاهانی در خارج از شهر اصفهان و همین‌طور هواداران سایر تیم‌های شهرستانی میهن عزیزمان باشد.

به همین مناسبت از تمامی هواداران و دوستداران  خود در سراسر میهن پرگوهرمان،  سپاهانی‌های شهر تهران و هواداران و دوستداران  تیم‌های شهرستانی  همه خطه‌های ایران دعوت می‌کنیم تا در این روز یکپارچه و یک صدا از سپاهان، به عنوان غرور فوتبال شهرستان‌های ایران و نماد خودباوری فوتبال شهرستانی حمایت کنند تا جام حذفی باشگاه‌های ایران متعلق به فوتبال قدرتمند و غیر قابل انکار شهرستان‌های ایران شود.

از همه هواداران متعصب در شهر اصفهان می‌خواهیم روز یکشنبه 15 اردیبهشت ماه، فاصله شهرهای اصفهان  و تهران را با حضور گسترده و پرچم‌های طلایی‌شان به رنگ سپاهان مزین کنند و شاهد حضور پرشور و پر تعدادشان در ورزشگاه آزادی باشیم.
انتهای پیام/63006/ع/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار