امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33019
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۱
تعداد بازدید: 83
محمد حسین قربانی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

محمد حسین قربانی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حضور وزرای پیشنهادی، بهداشت، کار و علوم در جلسه عصر امروز کمیسیون، گفت: آقای دکتر میلی منفرد در جلسه امروز کمیسیون بهداشت حضور یافته و درباره برنامه‌های خود برای وزارت علوم گزارش خود را ارائه کردند.

وی با بیان اینکه نمایندگان از گزینه پیشنهادی وزارت علوم درباره مباحث دانشگاه‌های سؤال پرسید و وی پاسخ گفت، افزود: یک سؤالی از آقای میلی منفرد درباره فتنه88 پرسیده شد که ایشان از فتنه و حرف ‌و حدیث‌های که درباه ایشان مطرح می‌شود، اعلام برائت کردند.

قربانی افزود: گسترش رشته های تخصصی، تحول در دانشگاه‌ها، رسیدگی به وضعیت علمی مناطق محروم و  پرورش نیروهای متخصص از برنامه‌های وزیر پیشنهادی علوم بود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت در ادامه با اشاره به حضور علی ربیعی گزینه پیشنهادی وزارت کار، گفت: در این جلسه درباره مشکلات اشتغال جوانان بحث و بررسی شد و آقای ربیعی نیز برنامه‌های خود ارائه کردند.

وی افزود: با توجه به تخصصی بودن مباحث مربوط به وزارت کار، فرصت برای رسیدگی به مباحثی سیاسی باقی نماند.

قربانی با اشاره به حضور هاشمی گزینه وزارت بهداشت در جلسه عصر امروز کمیسیون، افزود: آقای هاشمی برنامه مبسوط خود را برای وزارت بهداشت در کمیسیون مطرح کرده و به سؤالات نمایندگان پاسخ گفت.

وی با بیان اینکه وزارت بهداشت با مشکلات زیادی گریبانگیر است، گفت: انتظار داریم وزیر بهداشت آتی بتواند مشکلات مربوط به افزایش قیمت دارو و کمبود آن را رفع کند.

قربانی در پایان گفت: قرار شده است آقای هاشمی فردا نیز به کمیسیون بهداشت بیایید تا بررسی‌ها درباره ایشان ادامه داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها