امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3302
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۲
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از استاندار آذربایجان‌شرقی،فردا با آغاز دور چهارم از سفرهای استانی هیئت دولت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از استاندار آذربایجان‌شرقی،فردا با آغاز دور چهارم از سفرهای استانی هیئت دولت به استان آذربایجان شرقی، 19 نفر از اعضای دولت با سفر به شهرهای مختلف استان، ضمن بررسی روند پیشرفت مصوبات دوره‌های گذشته، مشکلات، کمبودها و راه‌های تسریع در روند اجرای مصوبات را در مناطق مختلف این استان پیگیری خواهند کرد.

آذربایجان‌شرقی یکشنبه جاری، میزبان یکصد و چهارمین سفر استانی دولت و 19 نفر از اعضا کابینه است.

بر اساس این گزارش، علی‌اکبر صالحی وزیر امور خارجه، مرتضی بختیاری وزیر دادگستری، پورهاشمی رئیس مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم، حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، طریقت‌منفرد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اسدالله عباسی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ترتیب در شهرستان‌های جلفا، اهر و کلیبر، میانه، هشترود، هریس، بستان‌آباد حضور یافته و در جریان مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها قرار خواهند گرفت.

همچنین سید شمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصاد و دارایی، عباسی رئیس سازمان انرژی اتمی، مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت، مصطفی محمد نجار وزیر کشور، لطف‌الله فروزنده دهکردی معاون امور مجلس رئیس جمهور و صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی به ترتیب در شهرستان‌های شبستر، بناب، آذرشهر، تبریز، مراغه و خداآفرین حضور یافته و ضمن در جریان قرار گرفتن مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها در جلسات شورای اداری این شهرها حضور خواهند یافت.

بر این اساس، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش در شهرستان اسکو، محمد شریف ملک‌زاده رئیس سازمان میراث فرهنگی در شهرستان عجب‌شیر، مجید نامجو وزیر نیرو در شهرستان چاراویماق، نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستان مرند، محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان در شهرستان سراب، نسرین سلطانخواه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در شهرستان ملکان و فاطمه بداغی معاون حقوقی رئیس جمهور در شهرستان ورزقان حضور خواهند یافت.

افتتاح پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی استان آذربایجان‌شرقی از دیگر برنامه‌های سفر اعضای هیئت دولت به شهرستان های این استان است، ضمن اینکه هیئت وزیران با سفر به شهرهای مختلف این استان در جلسات شورای اداری شهرستان‌های این استان نیز حضور خواهند یافت.

انتهای پیام/60002/ق30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها