امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33035
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس،‌ سردار حسین رحیمی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در نشست خبری خود درخصوص طرح ترافیکی برگزاری نماز عید فطر گفت: امسال مراسم ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس،‌ سردار حسین رحیمی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در نشست خبری خود درخصوص طرح ترافیکی برگزاری نماز عید فطر گفت: امسال مراسم نماز عید فطر در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و در این خصوص آمادگی‌های لازم انجام گرفته است.

وی گفت: این طرح از ساعت 22 شب عید فطر تا پایان مراسم نماز و عادی شدن ترافیک منطقه در محدوده دانشگاه تهران به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درخصوص محدودیت‌های تردد و توقف در اطراف دانشگاه تهران گفت: از ساعت 22 شب عید فطر توقف هرگونه خودرو در محدوده دانشگاه که از شمال به بلوار کشاورز، از میدان ولیعصر تا خیابان کارگر، از شرق خیابان ولیعصر حدفاصل تقاطع جمهوری تا میدان ولیعصر، غرب خیابان کارگر حدفاصل خیابان جمهوری تا تقاطع بلوار کشاورز و جنوب از خیابان انقلاب اسلامی حد فاصل میدان انقلاب تا تقاطع ولیعصر و خیابان های واقع شده در ضلع جنوبی خیابان انقلاب شامل فخر رازی، فلسطین، ابوریحان، دانشگاه، 12 فروردین و منیریه جاوید است محدودیت توقف انجام خواهد گرفت.

وی در ادامه گفت: با پارکینگ‌های خصوصی سازمانها در این محدوده هماهنگی‌های لازم صورت گرفته تا در زمان برگزاری مراسم نماز عید فطر در پارکینگ‌ها برای استفاده مردم باز باشد و همچنین پارکینگ‌های عمومی در این محدوده تماماً به صورت رایگان به مردم خدمات ارائه خواهند کرد.

سردار رحیمی در ادامه افزود: همچنین 500 دستگاه ون در نظر گرفته شده تا به صورت صلواتی نمازگزاران را از محل پارک خودروهایشان به محل برگزاری نماز عید سعید فطر انتقال دهند و 3 ایستگاه برای گم‌شدگان در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص محل‌های پیش‌بینی شده برای توقف اتوبوس‌های شرکت واحد گفت: با توجه به اینکه شرکت واحد اتوبوسرانی در این روز خدمات ویژه‌ای برای نمازگزاران در نظر گرفته است محل‌هایی برای توقف اتوبوس‌ها در نظر گرفته شده که که 9 سامانه خودروهای اتوبوسرانی متوقف خواهند شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص محل پارک موتور سیکلت‌ها گفت: در خیابان حجاب حدفاصل خیابان فاطمی تا درب شرقی پارک لاله و پارکینگ لاله در خیابان فاطمی مقابل پارک لاله و همچنین کلیه محورهای جنوبی خیابان انقلاب حدفاصل خیابان ولیعصر تا میدان فردوسی در پارکینگ‌های حافظ و علا الدین در تقاطع‌های نوفلو شاتو و جمهوری حدفاصل خیابان انقلاب تا میدان ولیعصر و خیابان نصرت حدفاصل جمالزاده تا خیابان کارگر برای پارک موتور سیکلت‌ها در نظر گرفته شده است.

سردار رحیمی در ادامه گفت: خودروهایی که در این مناطق در محدوده دانشگاه پارک شده باشند با جرثقیل به خیابان طالقانی حدفاصل حافظ تا مفتح و خیابان فاطمی غربی حدفاصل خیابان کارگر تا چمران انتقال داده می شوند که رانندگان می‌توانند به آنجا مراجعه کرده و بدون هزینه خودروی خود را تحویل بگیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها