امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33048
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط‌ عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام کرد: سی‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط‌ عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام کرد: سی‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از 29 دی‌ماه تا 7 بهمن‌ماه 1392 برگزار می‌شود، همچنین مسابقات سراسری مقطع شکوفه‌ها اواخر شهریور و اوایل مهر‌ماه 1392 برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم از تاریخ 16 شهریور‌ماه 1392 و همزمان با دهه کرامت در سراسر کشور آغاز می‌شود، همچنین مسابقات مرحله استانی از 20 مهر‌ماه 1392 برگزار خواهد شد.

مسابقات مفاهیم جهت راه‌‌یابی به مرحله کشوری در تاریخ 5 و 6 دی‌ماه 1392 برگزار می‌شود.

دارندگان رتبه اول مسابقات استانی سال گذشته و نفرات اول مسابقات کشوری سازمان‌ها و نهادها در سال 1392 از مرحله شهرستانی معاف هستند و از مرحله استانی وارد مسابقات می‌شوند، همچنین راه‌یافتگان به مرحله فینال مسابقات کشوری سال 1391 و نفرات اول تا سوم مسابقات بین‌المللی سایر کشورها در سال‌های 1391 و 92 از مرحله شهرستانی و استانی معاف هستند و از مرحله کشوری وارد این دوره مسابقات می‌شوند.

متقاضیان شرکت در این دوره از مسابقات جهت ثبت‌نام می‌توانند از طریق مراجعه به سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران به نشانی www.quraniran.ir  جهت نام‌نویسی اقدام کنند، همچنین ثبت‌نام فقط از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مسابقات امکان پذیر است و بدیهی است که به ثبت‌نام غیر از روش فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها