امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33049
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 208
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروه موسیقی «وصل یار»به سرپرستی ابراهیم اثباتی با اجرای قطعات موسیقی و ترکیب آن با جلوه های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروه موسیقی «وصل یار»به سرپرستی ابراهیم اثباتی با اجرای قطعات موسیقی و ترکیب آن با جلوه های بصری توانسته است راهی جدید در اجرای موسیقی در پیش گیرد و به دنبال اجراهای گذشته خود، این بار در تالار وحدت به هنرنمایی می پردازد.

در بخش اول این کنسرت قطعات نیستان، طباله پیر، جام، نوبهار عشق و در بخش دوم قطعات رقص خورشید، عاشق هشیار، ذره صفت، نی و وصل یار اجرا می شود که قطعه های جام و رقص خورشید برای اولین بار نواخته و خوانده خواهند شد.

کنسرت مردادماه وصل یار به خوانندگی وحید تاج، همخوانی هوروش خلیلی و فرزانه ابراهیمی و کارگردانی علاءالدین پژهان برگزار می شود.

حسین قاسم زاده، نوازنده نی و تنبور؛ ابراهیم یساول زاده، نوازنده قانون؛ سعید بهرامی، نوازنده عود؛ نگار نوراد، نوازنده ویولن سل؛ ساتگین نمازی، نوازنده پیانو؛ میثم امینی، نوازنده ادو، کاخن و درام؛ نعیم شاه مرادخانی، نوازنده دف و بندر؛ احسان شفیعی، نوازنده پرکاشن؛ شاهرخ گلچین معانی، نوازنده دی جی ری دو؛ فرهنگ سرخوش، نوازنده گیتار فلامینکو؛ بهفر بزرگی، نوازنده تن فلوت نوازندگان حاضر در این کنسرت هستند و رزماری عیسی پور، ریچارد عیسی پور و مریم شریف زاده گروه کر این کنسرت را تشکیل می دهند.

گفتنی است کنست گروه موسیقی "وصل یار" از هجدهم تا بیست و یکم مردادماه ساعت 20 در تالار وحدت اجرا می شود .
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها