امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۰۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33089
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «جیم مک‌گاورن» یکی از نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا که هفته گذشته به لایحه ضدایرانی رأی منفی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «جیم مک‌گاورن» یکی از نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا که هفته گذشته به لایحه ضدایرانی رأی منفی داده، می‌گوید تصویب این لایحه آمریکا را ضدمذاکرات نشان داده و در صورت تبدیل به قانون، دست «باراک اوباما» را در مذاکره و حصول توافق با ایران، می‌بندد.

هفته گذشته کنگره آمریکا با 400 رأی مثبت در برابر تنها 20 رأی منفی طرحی را برای محدودتر کردن عرضه نفت ایران، به تصویب رساند. این اقدام کنگره آمریکا که گفته می‌شود با مخالفت دولت روبروست، انتقادات زیادی را در پی داشته است. وزارت خارجه آمریکا هم در مورد بخش‌هایی از این لایحه ابراز نگرانی کرده است.

مک‌گاورن در این مورد می‌گوید: این لایحه با توجه به زمانی که مورد تصویب قرار گرفت، اینطور نشان داد که ما طرفدار مذاکره نیستیم.

وی تاکید می‌کند که تبدیل این لایحه به قانون، رئیس‌جمهور را برای مذاکره با ایران، به دریافت مجوز از کنگره ملزم می‌کند، و همین امر «دستیابی به موفقیت در هرگونه مذاکره را دشوار می‌کند».

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها