امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33125
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 99
غلامعلی دهقان سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به معرفی کابینه ...

غلامعلی دهقان سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به معرفی کابینه پیشنهادی دولت یازدهم از سوی آقای روحانی گفت: باتوجه به اصل تفکیک قوا که در قانون اساسی مطرح شده و اصل بسیار مترقی و پیشرفته‌ای نیز محسوب می‌شود مجلس حق دارد طبق وظیفه قانونی خود به وزاری پیشنهادی رای اعتماد و یا صلاحیت این افراد را برای تصدی چنین پست‌هایی مردود اعلام کند.
وی با بیان اینکه مجلس نهم و دولت یازدهم می‌تواند تعاملی مثبت و رو به جلو داشته باشند، گفت: ما به نظر مجلس شورای اسلامی احترام می‌گذاریم و فکر می‌کنیم آنچه که آنها تصمیم می‌گیرند به صلاح مردم و مملکت است.
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه همچنین درباره برخی انتقادها به تعدادی از وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم اشاره کرد و گفت:به نظر می‌رسد باتوجه به شرایط جدید سیاسی کشور می‌توانیم بگوییم که باید انتخابات یازدهم را فصل جدیدی در حیات سیاسی ایران قلمداد کنیم و گذشته‌ها را تا جایی که می‌شود نادیده و فراموش کنیم.
دهقان ادامه داد:‌ نباید این ادعاها را جدی گرفت چراکه آقای روحانی به جهت اشراف و تجربه خود قطعا کسانی را انتخاب کرده‌اند که کمترین مشکل را داشته باشند.
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه ‌در پایان در مورد عدم حضور زنان در کابینه پیشنهادی دولت یازدهم نیز تصریح کرد: حجت‌‌الاسلام روحانی در سخنرانی‌های پیش از انتخابات خود از تشکیل وزارتخانه زنان خبر داده بود بنابراین شاید پس از استقرار دولت جدید ساز و کاری برای این وزارتخانه فراهم شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها