امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33127
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری با استناد به بند 8 ماده 24 آئین‌نامه داخلی مجلس، اظهار داشت:‌ این ماده بر تصمیم‌گیری درباره دعوت از اشخاص حقیقی و حقوقی و موافقت با حضور اشخاص متقاضی برای شرکت یا اظهارنظر در مجلس، تاکید دارد.

وی افزود: روز گذشته اگر مشاهده می‌کردید حداقل هزار نفر از بزرگواران خارج از مجموعه مجلس به پارلمان آمده بودند؛ مگر چه خبر است؟ واقعاً اگر قرار است لابی‌های سنگین یا به قول برخی از برادران شرکت‌های تعاونی راه بیفتد، باید این موضوع جمع شود.

نعمتی تاکید کرد: هیئت رئیسه سوگند یاد کرده که باید مجلس و حواشی آن را مدیریت کند، کمک کنید تا این اتفاقات رخ ندهد.

نماینده اسدآباد در مجلس در بخش دیگری از سخنانش گفت:‌افرادی که در راهروهای مجلس حضور دارند، خیلی هم تند برخورد می‌کنند، بعضا این عزیزان با قسم و قرآن راه می‌افتند که فلان کس دوست و رفیق ماست، کمک کنید.

نعمتی با بیان اینکه ما هم در برابر ملت مسئولیم، گفت: ما هم سوگند یاد کردیم به آن چه که حق است، عمل کنیم.

ابوترابی فرد در پاسخ به نعمتی گفت:‌افرادی که روز گذشته در پارلمان حضور داشتند هزار نفر نبودند ولی هرچند نفر بودند، صحبت‌های شما درست است.

به گزارش فارس، پس از این سخنان ابوترابی فرد، یکی از نمایندگان با صدای بلند در صحن علنی گفت: این افراد هنگام نماز جماعت هم به صف اقامه نماز ایستاده بودند.

ابوترابی فرد به وی پاسخ داد: شاید ملائکه بودند! اصل سخن شما درست است، امیدواریم رعایت شود و مدیریت خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها