امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33128
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری با استناد ماده 203 داخلی مجلس، نسبت به عدم تکثیر و توزیع برنامه‌های وزرای پیشنهادی انتقاد کرد و اظهار داشت: رئیس جمهور دو هفته فرصت داشت که کابینه را به مجلس معرفی کند.

وی افزود: آنچه در کازیه (جانامه‌ای) نمایندگان قرار داده شده، فقط مشخصات، کارنامه و سوابق اجرایی وزراست و برنامه‌های آنان در اختیار همه نمایندگان مجلس قرار نگرفته است.

لاهوتی همچنین گفت: خواهش بنده از هیئت رئیسه این است که قبلاً از روز دوشنبه هفته آینده برنامه وزرای پیشنهادی را در اختیار نمایندگان مجلس قرار دهد تا وکلای ملت بهتر بتوانند راجع به هر وزیر پیشنهادی تصمیم‌گیری کنند.

ابوترابی فرد در پاسخ به لاهوتی گفت: ‌وزرای پیشنهادی برنامه‌هایشان را ارائه کردند که در حال چاپ و تکثیر است اما نمایندگان مجلس قبل از توزیع این برنامه‌ها، می‌توانند در سایت خانه ملت، مشاهده کنند.

به گزارش فارس، وزرای پیشنهادی دولت یازدهم برنامه‌های خودشان را شخصاً به کمیسیون‌های تخصصی مجلس بردند و تعداد محدودی به هر یک از کمیسیون‌ها داده‌اند که این امر موجب اعتراض و انتقاد وکلای مجلس شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار