امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33169
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۴
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ماه مه امسال اعلام شد درام دلهره آور و اجتماعی «تک تیرانداز آمریکایی» به عنوان پروژه بعدی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ماه مه امسال اعلام شد درام دلهره آور و اجتماعی «تک تیرانداز آمریکایی» به عنوان پروژه بعدی وی جلوی دوربین خواهد رفت.

براساس خبرهای رسیده نارضایتی مردم و تماشاگران آمریکایی از قصه و کاراکتر اصلی این فیلم،باعث کناره گیری اسپیلبرگ از این پروژه شده است.

این فیلم قرار بود بر اساس قصه کتاب خاطرات سرباز نظامی کریس کایل ساخته شود که یک تک تیرانداز ماهر بود. کمپانی برادران وارنر هم در تولید این فیلم همکاری داشت.

پس از کناره‌گیری استیون اسپیلبرگ و کمپانی دریم ورکز از این پروژه، کمپانی برادران وارنر هم اعلام کرد از تولید آن منصرف شده است.

مسئولان کمپانی برادران وارنر گفته‌اند اگر اسپیلبرگ امر کارگردانی «تک تیرانداز آمریکایی» را به عهده نگیرد، آن‌ها هم علاقه‌ای به سرمایه‌گذاری بر روی آن ندارند.

با این حال، منابع نزدیک به این کمپانی می‌گویند به احتمال زیاد مسئولان آن بزودی یک فیلم‌ساز سرشناس را برای کارگردانی آل پیدا کرده و تولید فیلم را در دستور کار خود قرار خواهند داد.

فیلم‌نامه اقتباسی فیلم را جیسن دین هال نوشته که «پارنویا»ی او بزودی به روی پرده سینماها می‌رود. برادلی کوپر هم برای بازی در نقش اصلی فیلم انتخاب شده بود.

کریس کایل اولین تک تیرانداز نظامی آمریکایی است که در رشته کاری خود رکوردار است و بیشتر از تمام همکاران خود توانسته در مقام تک تیرانداز در جبهه‌های جنگ افراد ارتش روبرو را از بین ببرد.وی در سال‌های جنگ عراق در این کشور خدمت کرده بود.

 کمپانی دریم ورکز و استیون اسپیلبرگ دلیلی برای رها کردن پروژه «تک تیرانداز آمریکایی اعلام نکرده‌اند و گمانه زنی‌ها در این ارتباط بسیار زیاد است.»

بسیاری بر روی این نکته تاکید می‌کنند که پس از دو حادثه مرگبار یک سال اخیر آمریکا و مرگ تعداد زیادی از آدم‌های بی‌گناه (و از جمله کودکان) عامل اصلی انصراف اسپیلبرگ از ساخت این فیلم است.

در جریان این دو حادثه، دو تک تیرانداز با شلیک به سمت مردم عادی در یک سینما و یک مدرسه، بیش از 40 شهروند آمریکایی را به قتل رساندند.

با توجه به دیدگاه منفی جامعه و مردم آمریکا نسبت به نام تک تیراندازان، گفته می‌شود اسپیلبرگ نگران آن است که برخورد تماشاگران به «تک تیراندازان آمریکایی» منفی باشد و به همین دلیل کارگردانی و تولید آن را رها کرده است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها