امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33174
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 69
حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگا خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: پس از انتشار ...

حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگا خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: پس از انتشار نسخه‌ اینترنتی دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته در گروه‌های 5 گانه آموزشی در روز یکشنبه 13 مرداد‌ماه، طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده نسخه چاپی دفترچه‌ها نیز از امروز چهارشنبه 16 مرداد ماه از طریق باجه‌های پستی سراسر کشور توزیع می‌شوند.

وی افزود: داوطلبان توجه داشته باشند که دفترچه‌ها را تنها از طریق باجه‌ها و مراکز پستی سراسر کشور تهیه کنند

توکلی با اشاره به سوء استفاده برخی افراد شیاد در توزیع دفترچه‌های راهنما، خاطرنشان کرد: طبق گزارشات رسیده به سازمان سنجش، عده‌ای افراد شیاد با سوء استفاده از عدم آگاهی برخی داوطلبان از نسخه اینترنتی دفترچه‌های راهنما پرینت گرفته و با کپی برداری از آن دفترچه‌ها را با مبالغ بالا به داوطلبان فروخته‌اند.

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: دفترچه‌های راهنما در گروه‌های پنج‌گانه در قالب سه دفترچه راهنمای گروه ریاضی‌وفنی، گروه علوم تجربی و گروه‌ علوم انسانی چاپ شده که هر کدام از این دفترچه‌ها شامل گروه‌های هنر و زبان‌های خارجی نیز می‌شود.

وی افزود: این دفترچه‌ها کاملا رایگان بوده و داوطلبان باید تنها مبلغ 1000 تومان بابت کارمزد توزیع دفترچه‌ها به مسئول باجه پستی پرداخت کنند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار