امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33180
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان،‌ ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان،‌ رسیدگی موارد به مراعا مانده طرح یک فوریتی سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور را در دستور کار خود قرار دادند.

به موجب مصوبه مجلس، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رؤسای 2 دانشگاه دولتی از دانشگا‌ه‌های زیرمجموعه وزارتخانه‌های علوم و بهداشت به انتخاب وزرای مذکور بدون حق رای به عضویت شورای سنجش و پذیرش دانشجو درآمدند.

همچنین مجلس مصوب کرد: بررسی و تصمیم‌گیری در امور مرتبط با سنجش و پذیرش دانشجو و نیز در مورد داوطلبان فاقد سابقه تحصیلی و امور ارجاعی از طرف شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی امنیت ملی در چارچوب این قانون، از جمله وظایف و اختیارات شورای سنجش و پذیرش دانشجو تعیین شد.

همچنین وکلای ملت مقرر کردند که وزارت آموزش و پرورش موظف است در اجرای تبصره یک ماده 4 این قانون، تغییرات لازم را در تشکیلات اداری خود به تصویب مراجع ذی‌ربط برساند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها