امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33183
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا رضایی کوچی در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس خطاب به حسن روحانی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا رضایی کوچی در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس خطاب به حسن روحانی گفت: شما که با شعار اعتدال قدم در عرصه سخت رقابت گذاشتید و تا به حال نیز از این گفته خود عدول نکرده‌اید، مستحضر هستید که حضرت امیر(ع) در این مورد اشاره دارند که باید محبوب‌ترین کارها در نزد تو کارهایی باشد که با میانه‌روی سازگارتر و با عدالت دمسازتر بوده و خشنودی رعیت را در پی داشته باشد.

وی افزود: هرچند که کابینه رئیس‌جمهور جهت اخذ رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی شده است همانگونه که انتظار از ریاست جمهوری با توجه به سابقه درخشان وی در مسئولیت‌های کلیدی نظام می‌رود، در انتخاب وزرای پیشنهادی شده نیز رعایت اوامر مولا امیرالمومنین(ع) در این زمینه امری واضح است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی افزود: از مجلس شورای اسلامی انتظار دارم در زمان بررسی صلاحیت وزرا ولایت‌مداری، تجربه و تخصص را مدنظر داشته باشد و به قول حضرت امیر(ع) کارگزاران شایسته را در میان گروهی بجویید که اهل تجربه و حیا هستند و از خاندان‌های صالح و دارای سابقه دیرین در اخلاق اسلامی و زندگی آبرومندانه هستند.

رضایی خاطرنشان کرد: جناب آقای روحانی شما به خوبی مستحضر هستید که یکی از مشکلات اساسی کشور تورم و فشار اقتصادی است و مشکل بعدی در زمان کنونی، مشکل اشتغال است که یقینا شما و دولت‌تان جهت برنامه‌ریزی دقیق تمامی ظرفیت خود را برای رفع تمامی مشکلات و کمبودهای جای‌جای کشور به کار گرفته و نمایندگان ملت با شناخت دقیق از حوزه‌های انتخابیه خود شما و دولت شما را یاری خواهند کرد. 

عضو کمیسیون عمران مجلس، افزود: من به نمایندگی از مردم خطه فارس یادآور می‌شوم استان پهناور، کهن و غنی فارس با سرمایه‌های گران‌سنگ مذهبی، علمی، فرهنگی، ادبی، تاریخی، پزشکی، کشاورزی، صنعتی ‌و گردشگری، معدن و تجارت تداوم همت و تلاش دولت‌مردان را می‌طلبد تا همواره در جایگاه رفیع بماند.

وی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود خواستار رسیدگی مسئولان ذیربط به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها