امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33184
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی لاریجانی در این پیام تاکید کرده است که ضمن تقدیم صمیمانه‌ترین تبریکات و تهنیت‌های خود به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی لاریجانی در این پیام تاکید کرده است که ضمن تقدیم صمیمانه‌ترین تبریکات و تهنیت‌های خود به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، توفیق روزافزون جنابعالی و همکارانتان را در گسترش معارف و تعالیم دین مبین اسلام از خداوند منان طلب می‌نمایم.
رئیس مجلس خطاب به همتایان خود در کشورهای اسلامی با بیان اینکه تأمل و تعمق در شرایط نابسامان و دشوار کنونی منطقه که امنیت، آرامش و پیشرفت ملت‌های مسلمان را در معرض مخاطره قرار داده، به خوبی ضرورت تحکیم و گسترش پیوندهای برادرانه و مودت‌بخش اسلامی و تقویت اندیشه‌های وحدت‌گرایانه و تقریب بین مذاهب را در جهان اسلام مورد تاکید قرار می‌دهد، تصریح کرده است:به باور اینجانب ترویج افکار و اقدامات متعصبانه و فرقه‌‌گرایانه به طور حتم تهدیدی جدی برای وحدت و انسجام برخاسته از هویت دینی مشترک ملت‌های مسلمان به عنوان پشتوانه راهبردی ثبات کشورهای اسلامی به شمار می‌رود.
لاریجانی در بخش دیگری از پیام خود اظهار امیدواری کرد تا در پایان این ماه پربرکت، در پرتو ره‌توشه‌ها و آموزه‌های ماه رمضان شاهد تقویت و تحکیم روزافزون پایه‌های همدلی و دوستی میان کشورهای اسلامی باشیم.
وی ادر بخش پایان این پیام آورده است: با اغتنام از فرصت بر اشتیاق فراوان مجلس شورای اسلامی برای توسعه و گسترش همکاری‌های دوستانه پارلمانی فی‌مابین و ارتقای آن به سوی افق‌های روشن‌تر تاکید می‌نمایم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها