امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33187
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 47
علی فرهادی، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: مدارس در ...

علی فرهادی، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: مدارس در ماه‌های مرداد و شهریور در روزهای دوشنبه و چهارشنبه دایر هستند.

وی با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام دانش‌آموزان به پایان رسیده است و اکثر دانش‌آموزان نیز در مدارس ثبت‌نام شده‌اند، افزود: اگر خانواده‌ای هنوز به دلایل مختلف مانند جابه‌جایی محل سکونت، نسبت به ثبت‌نام فرزندش اقدام نکرده است، هر چه سریع‌تر اقدام کند.

فرهادی اضافه کرد: بر اساس آخرین اطلاعات سامانه «سناد» که مربوط نام‌نویسی الکترونیکی دانش‌آموزان است، تا کنون اطلاعات 11 میلیون و 167 هزار و 735 دانش‌آموز در سیستم وارد شده است.

وی ادامه داد: از تعداد اطلاعات وارد شده، 6 میلیون و 660 هزار و 588 نفر مربوط به دوره ابتدایی، یک میلیون و 808 هزار و 816 نفر مربوط به دوره متوسطه اول (راهنمایی) و 2 میلیون و 578 هزار و 34 نفر مربوط به دوره متوسطه دوم است.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: تا کنون اطلاعات یک میلیون و 95 هزار و 740 کلاس اولی نیز در سامانه سناد ثبت‌ شده است.

وی تصریح کرد: این آمار به این معنی نیست که تنها این تعداد دانش‌آموز در مدارس ثبت‌نام شده‌اند بلکه هنوز اطلاعات به طور کامل وارد سیستم سناد نشده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها