امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33189
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار جامعه فارس بهرام صادقی بی‌غم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر، IT و رسانه‌های دیجیتال و کنفرانس ملی به زودی ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس بهرام صادقی بی‌غم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر، IT و رسانه‌های دیجیتال و کنفرانس ملی به زودی در هفتمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود.

مشاور مرکز رسانه‌های دیجیتال افزود: کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر، IT و رسانه‌های دیجیتال در داخل هفتمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و در زیرمجموعه بخش پژوهش جشنواره برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌تواند به سایت ویژه این کنفرانس به آدرس «SITABIM.ORG» این مراجعه و اطلاعات لازم را دریافت کنند.

دبیر علمی کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر، IT و رسانه‌های دیجیتال افزود: تاکنون حداقل 20 کشور اساتید و دانش‌آموزان خود را به این کنفرانس معرفی کرده‌اند که کشورهای آمریکا، کانادا، فرانسه، عربستان، قطر و آلمان از جمله این کشورها هستند.

وی یادآور شد: در این کنفرانس همچنین اساتید مجربی از داخل دانشگاه‌های کشور حضور خواهند داشت.

صادقی‌ بی‌غم با اعلام اینکه این کنفرانس با دو محور کلی همراه خواهد بود ابراز داشت: این محورها شامل ابزارها و بسته‌ها می‌شود و بخش دیگر مربوط به محتوا است، در بخش محتوا به جرایم رایانه‌ای، اعتیاد اینترنتی، خانواده و مسائلی از این دست پرداخته می‌شود.

مشاور مرکز رسانه‌های دیجیتال ادامه داد: داخل این کنفرانس علمی علاوه بر این که به مقالات پژوهشی پرداخته می‌شود، از ایده‌های جدید نیز استقبال می‌شود.

به گفته وی؛ این مرکز چون محل ثبت ایده‌های جدید در حوزه رسانه‌های دیجیتال، IT و کامپیوتر است از ایده‌های جدید استقبال شایسته‌ای به عمل می‌آورد.

صادقی بی‌غم یادآور شد: کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر، IT و رسانه‌های دیجیتال شامل 4 بخش مقالات پژوهشی، مقالات علمی، ایده‌های نو و گزارش‌های فنی خواهد بود.

همچنین کنفرانس دانش‌آموزی نیز به سه بخش مقالات که بیشتر آموزشی و پژوهشی است، ایده‌های دانش‌آموزان و گزارش تولیدات آنها توجه شده است.

وی یادآور شد: این نمایشگاه در داخل بخش بین‌المللی جشنواره‌های دیجیتال برگزار می‌شود.

صادقی‌ بی‌غم با بیان اینکه هم‌اکنون داوران در حال ثبت نام هستند، ابراز داشت: حدود 10 روز دیگر برای ارسال مقالات فرصت باقی مانده است اما از آنجایی که زمان ارسال مقالات و اطلاع‌رسانی در این باره با ماه رمضان هم زمان بود درصدد گشتیم تا این فرصت را تمدید کنیم.

مشاور مرکز رسانه‌های دیجیتال با بیان اینکه تاکنون از 22 کشور کمیته داوری برای شرکت در این جشنواره ثبت‌نام شده است، یادآور شد: بیشتر مقالات ارسال شده برای این کنفرانس از کشور آمریکا و انگلیس بوده است ضمن آنکه اساتید معروف ایرانی مقیم آمریکا نیز در این کنفرانس شرکت خواهند کرد.

وی با اعلام اینکه احتمال مشارکت ارگان‌های بزرگ کامپیوتری نیز در این کنفرانس وجود خواهند داشت، خاطرنشان کرد: اتفاقات جدیدی در راه است که هنوز به نتیجه نرسیده است به طوری که مجلات معتبری قرار است یک مجلد ویژه از این کنفرانس به چاپ برسانند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها