امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33190
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه، نخستین وقف سایبری در جهان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه، نخستین وقف سایبری در جهان و به عبارتی نخستین وب سایت (تارنما) وقف شده در جهان توسط واقف خیراندیش سید مرتضی میرسراجی به ثبت رسید.

بنابراین گزارش، بر اساس وقف نامه به شماره سریال 10379 اداره کل اوقاف وامور خیریه استان تهران وب سایت رکوردهای جهانی الخیرات به نشانی اینترنتی www.al-khayrat.org و دامنه ir و پایگاه داده‌ها به تاریخ 09/05/1392 شمسی وقف شده است.

بر طبق وقف نامه مذکور در آمدها، جوایز، هدایا، حمایت‌های مالی و غیره به موقوف علیهم الخیرات ( برگزیدگان توسط هیئت داوری) تعلق می‌گیرد.

رکورد داران می‌توانند در بخش مربوط به خود تصاویر (مورد رکورد یا تصویر شخصی)، راه‌های ارتباطی( موبایل، ایمیل، آدرس) و نیز سایت یا وبلاگ خود را معرفی و تبلیغ نمایند.

شایان ذکر است وقف مذکور منفعتی و عام بوده و تا مادامی که سید مرتضی میرسراجی در حیات است ایشان عهده دار تولیت این موقوفه سایبری هستند و پس از فوت ایشان بر طبق وقف نامه تولیت به شخص حقیقی یا حقوقی محول می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها