امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33195
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 110
محمد حسین کارگری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با ابراز خرسندی از برگزاری گلریزان‌های متعدد از سوی جامعه خیرین حامی معلولان کشور در ایام ماه ...

محمد حسین کارگری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با ابراز خرسندی از برگزاری گلریزان‌های متعدد از سوی جامعه خیرین حامی معلولان کشور در ایام ماه مبارک رمضان اظهارداشت: خوشبختانه در این ایام کمک‌های قابل توجهی از سوی جمع‌آوری شد که این کمک ها برای تامین سهم آورده معلولان در بخش مسکن هزینه خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری گلریزان در استان‌های مختلف گفت: نخستین گلریزان جامعه خیرین حامی معلولان در استان خراسان رضوی برگزار شد که دو میلیارد و 800 میلیون تومان به همراه 2 هکتار باغ پسته جمع‌آوری شد به طوریکه قرار شد درآمد حاصل از 2 هکتار باغ پسته در اختیار معلولان قرار گیرد.

کارگری ادامه داد: جماعه خیرین حامی معلولان کشور دومین گلریزان خود را در هتل فردوسی برگزار کرده‌اند که یک میلیارد و 140 میلیون تومان نیز در دومین گلریزان جمع‌آوری شد.

سخنگوی جامعه خیرین حامی معلولان کشور افزود: یزدی‌های مقیم تهران (جامعه خیرین حامی معلولان) سومین گروهی بودند که گلریزان برگزار کردند که در این بخش نیز یک میلیارد و 60 میلیون تومان نیز جمع‌آوری شد.

وی با اشاره به اینکه چهارمین گلریزان در ماه مبارک رمضان در استان مرکزی (اراک) برگزار شد، گفت: در این استان نیز کمک‌ها بسیار چشمگیر بود و 4 میلیارد تومان جمع‌آوری شد.

کارگری ادامه داد: استان قزوین پنجمین استانی بود که گلریزان در آنجا برگزار شد و درآمد حاصله در این استان نیز 400 میلیون تومان بود.

عضو هیئت امناء جامعه خیرین حامی معلولان کشور بیان داشت: استان گلستان ششمین استانی بود که در آنجا گلریزان جامعه خیرین برگزار شد و 287 میلیون تومان به همراه 2 قطعه زمین برای حمایت از معلولان جمع‌آوری شد.

کارگری افزود: خیرین استان قم یک میلیارد تومان و خیرین استان البرز دو میلیارد و 761 میلیون تومان برای تامین سهم آورده معلولان کمک کردند.

سخنگوی جامعه خیرین حامی معلولان کشور تاکید کرد: به طور کلی 8 گلریزان در ایام ماه مبارک رمضان از سوی جامعه خیرین حامی معلولان کشور برگزار شد که در نهایت 13 میلیارد و 14 میلیون و 633 هزار تومان برای کمک به معلولان جمع‌آوری شد.

کارگری تصریح کرد: جامعه خیرین معلولان کشور بنا دارد با همکاری سازمان بهزیستی تمامی خانواده‌های چندمعلول را صاحب مسکن کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها