امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33196
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، طرح ملی آموزش الکترونیک سبک زندگی سالم با تلفیق فضای مجازی و تلویزیون برای اولین بار در کشور انجام ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، طرح ملی آموزش الکترونیک سبک زندگی سالم با تلفیق فضای مجازی و تلویزیون برای اولین بار در کشور انجام می‌شود.

در این طرح ثبت‌نام در دوره پیش‌آزمون، ارائه سؤالات، حضور مدرک و پیشنهادات از طریق فضای مجازی و به صورت الکترونیک انجام شود. در واقع کاربران مراجعه به سامانه ملی آموزش سبک زندگی سالم فرایند ثبت انجام می‌دهند و دوره آموزش خود را انتخاب می‌کنند.

به دلیل مشکلات اتصال به اینترنت و عدم دسترسی عمومی مبانی آموزش از طریق تلویزیون و شبکه آموزش انجام می‌شود. در واقع کلاس درس حقیقی است و به صورت زنده در تلویزیون برگزار می‌شود و کاربران از کلاس درس استفاده می‌کنند.

بعد از کلاس،در زمانی مشخص باید پست آزمون را شرکت و نمره‌هایشان در فاصله کمی نمایش داده می‌شود. فایل‌های آموزشی برای استفاده در سایت بارگذاری می‌شود.

این دوره‌ها روز‌های فرد از ساعت 15:30 دقیقه تا 16:15 دقیقه از شبکه آموزش سیما به صورت زنده برگزار می‌شود و برای ثبت‌نام داوطلبان می‌توانند به سایت www.ulc.ir مراجعه کنند.

این طرح کمک می‌کند تا اولویت‌های سبک زندگی سالم از طریق آموزش الکترونیک و تلویزیون آموزش داده شوند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها