امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33198
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 74
عبدالرضا بزرگ‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»در خصوص برنامه‌های این کمیسیون اظهار ...

عبدالرضا بزرگ‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»در خصوص برنامه‌های این کمیسیون اظهار داشت: روز گذشته محمدعلی نجفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با حضور در این کمیسیون برنامه‌های خود را در 13 فصل مطرح کرد.

وی افزود: سند تحول، مدیریت رهبری، منابع انسانی، منابع مالی، برنامه‌های درسی، فعالیت‌های پرورشی، آموزش و تربیت فنی‌و‌حرفه‌ای، مشارکت‌های مردمی، گروه‌های آموزشی، نهادهای صنفی، فضاهای کاربردی و فناوری اطلاعات از برنامه‌های ارائه شده وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش بود.

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: طرح جامع توسعه، روابط و همکاری بین‌الملل، استقرار نظام خلاقیت و نوآوری، اصلاح ساختار و برنامه‌های نهضت سوادآموزی، ساماندهی مدارس خارج کشور و بازنگری در تغییر جایگاه پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، از دیگر برنامه‌های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش بود که در کمیسیون آموزش مجلس مطرح شد.

وی ادامه داد: در ادامه جلسه، وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش پاسخگوی سؤالات اعضای کمیسیون آموزش مجلس بود و برای روز یکشنبه نیز از آقای نجفی دعوت شده است تا با حضور در این کمیسیون، مباحث به صورت تخصصی‌تر مطرح و بررسی شود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها