امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33213
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم افتتاحیه سازمان اجتماعی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس و ادبیات دفاع مقدس ...

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم افتتاحیه سازمان اجتماعی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس و ادبیات دفاع مقدس امروز با حضور رئیس ستاد نیروهای مسلح سرلشکر فیروزآبادی، سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و مسئولین لشکری و کشوری و هنرمندان این عرصه در سالن کوثر ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

براساس این گزارش،در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از دکتر حسینی قدردانی شد و از لوح دو سازمان رونمایی شد.

در مراسم افتتاحیه سرهنگ گلعلی بابایی با حکمی از سوی دکتر فیروزآبادی به سمت رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس منصوب شد.

سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس در پاسخ به خبرنگار ما مبنی بر اینکه رئیس سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس در چه زمانی معرفی خواهد شد گفت: رئیس سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس در دو هفته آینده منصوب و معرفی خواهد شد.

در این مراسم از اهالی هنر و ادبیات از جمله جمال شورجه، فرهاد توحیدی، علیرضا داودنژاد، امیر اثباتی، سعید سعدی، داریوش باباییان، حبیب‌الله کاسه‌ساز، محمود آلادپوش، محمدمهدی عسگرپور و ... حضور داشتند. اجرای مراسم بر عهده سیدجواد هاشمی بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها