امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33214
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «پیمان ایازی» حافظ کل قرآن کریم به مقام چهارم مسابقات بین‌المللی قرآن ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «پیمان ایازی» حافظ کل قرآن کریم به مقام چهارم مسابقات بین‌المللی قرآن به میزبانی کشور الجزایر رسید.

ایازی در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این خبر گفت: با پایان مسابقات بین‌المللی قرآن الجزایر به عنوان نفر چهارم این مسابقات اعلام شدم در حالی که کاملاً بدون غلط و به اذعان بسیاری از حاضران قوی‌تر از نفر اول خواندم، اما متأسفانه داوران عنوانی بهتر از چهارمی به من ندادند.

وی این عنوان را بهترین عنوان کسب شده توسط نمایندگان ایران در تاریخ مسابقات بین‌المللی الجزایر برشمرد و گفت: با وجود داوری ناعادلانه در مسابقات الجزایر من به عنوان چهارم این مسابقات دست‌ یافتم و ابن عنوان بهترین عنوان کسب شده در طول تاریخ این مسابقات، توسط نمایندگان جمهوری اسلامی ایران است.

این حافظ کل قرآن کریم با انتقاد از بی‌عدالتی در مسابقات الجزایر گفت: بیش از یک‌سال است که برای حضور در این مسابقات تلاش می‌کنم و در مسابقات حتی یک اشتباه هم نداشتم و به اذعان بسیاری از حاضران باید اول می‌شدم اما من را به عنوان نفر چهارم اعلام کردند، در حالی که اگر این تلاوت را در مسابقات کشورمان ارائه می‌کردم با اختلاف زیاد اول می‌شدم.

به گزارش فارس مسابقات بین‌المللی کشور الجزایر از تاریخ 21 تا 27 ماه مبارک رمضان در این کشور برگزار و نمایندگان کشور‌های قطر، الجزائر، یمن و ایران اول تا چهارم شدند.

بنا بر این گزارش ایازی فردا پنجشنبه 17 مرداد‌ماه 1392 وارد کشورمان می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها